Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië
WOLVERHAMPTON (ANP) - Engeland heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Tegen Europees kampioen Italië kwam de ploeg van bondscoach Gareth Southgate in Wolverhampton niet verder dan 0-0.
Engeland verloor eerder bij Hongarije en speelde gelijk tegen Duitsland. De Italianen van bondscoach Roberto Mancini wonnen van Hongarije en speelden eerder ook gelijk tegen de Duitsers. De Italianen gaan in de groep aan de leiding met 5 punten.
Duitsland speelde ook zijn derde duel gelijk. In Boedapest bleef de ploeg van bondscoach Hansi Flick steken op 1-1. Ádám Nagy bracht de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Al drie minuten later was het weer gelijk. Jonas Hofmann, eerder ook al trefzeker tegen Engeland, tikte de gelijkmaker binnen na een lange pass van Nico Schlotterbeck. De Duitsers hebben drie punten, Hongarije een punt meer.
Achter gesloten deuren
Engeland moest zijn eerste thuiswedstrijd in de Nations League tegen Italië, een herhaling van de EK-finale, achter gesloten deuren afwerken. Dat was een straf voor de ongeregeldheden met supporters voor de aftrap van de EK-finale van vorige zomer op Wembley, tussen beide landen. Voor het duel in Wolverhampton nodigde de Engelse voetbalbond 2000 tot 3000 kinderen uit.
De Engelsen konden geen revanche nemen voor de verloren EK-finale. Een schot van Mason Mount vroeg in de wedstrijd dwong doelman Gianluigi Donnarumma tot een redding. Hij tikte de bal op de lat. Aan de andere kant trad Aaron Ramsdale op bij een kans van Sandro Tonali. Raheem Sterling had na de rust nog een kans op de openingstreffer, maar het bleef bij 0-0.
Engeland ontvangt dinsdag nog Hongarije in eigen land. Duitsland neemt het in de laatste van de vier wedstrijden nog in eigen huis op tegen Italië. De overige twee groepswedstrijden zijn in september.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
2 minuten geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
5 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
13 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
3 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
14 uur geleden