Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

WOLVERHAMPTON (ANP) - Engeland heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Tegen Europees kampioen Italië kwam de ploeg van bondscoach Gareth Southgate in Wolverhampton niet verder dan 0-0.

Engeland verloor eerder bij Hongarije en speelde gelijk tegen Duitsland. De Italianen van bondscoach Roberto Mancini wonnen van Hongarije en speelden eerder ook gelijk tegen de Duitsers. De Italianen gaan in de groep aan de leiding met 5 punten.

Duitsland speelde ook zijn derde duel gelijk. In Boedapest bleef de ploeg van bondscoach Hansi Flick steken op 1-1. Ádám Nagy bracht de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Al drie minuten later was het weer gelijk. Jonas Hofmann, eerder ook al trefzeker tegen Engeland, tikte de gelijkmaker binnen na een lange pass van Nico Schlotterbeck. De Duitsers hebben drie punten, Hongarije een punt meer.

Achter gesloten deuren

Engeland moest zijn eerste thuiswedstrijd in de Nations League tegen Italië, een herhaling van de EK-finale, achter gesloten deuren afwerken. Dat was een straf voor de ongeregeldheden met supporters voor de aftrap van de EK-finale van vorige zomer op Wembley, tussen beide landen. Voor het duel in Wolverhampton nodigde de Engelse voetbalbond 2000 tot 3000 kinderen uit.

De Engelsen konden geen revanche nemen voor de verloren EK-finale. Een schot van Mason Mount vroeg in de wedstrijd dwong doelman Gianluigi Donnarumma tot een redding. Hij tikte de bal op de lat. Aan de andere kant trad Aaron Ramsdale op bij een kans van Sandro Tonali. Raheem Sterling had na de rust nog een kans op de openingstreffer, maar het bleef bij 0-0.

Engeland ontvangt dinsdag nog Hongarije in eigen land. Duitsland neemt het in de laatste van de vier wedstrijden nog in eigen huis op tegen Italië. De overige twee groepswedstrijden zijn in september.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

4 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

6 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

8 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

8 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

8 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

11 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

12 uur geleden