Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

WOLVERHAMPTON (ANP) - Engeland heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Tegen Europees kampioen Italië kwam de ploeg van bondscoach Gareth Southgate in Wolverhampton niet verder dan 0-0.

Engeland verloor eerder bij Hongarije en speelde gelijk tegen Duitsland. De Italianen van bondscoach Roberto Mancini wonnen van Hongarije en speelden eerder ook gelijk tegen de Duitsers. De Italianen gaan in de groep aan de leiding met 5 punten.

Duitsland speelde ook zijn derde duel gelijk. In Boedapest bleef de ploeg van bondscoach Hansi Flick steken op 1-1. Ádám Nagy bracht de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Al drie minuten later was het weer gelijk. Jonas Hofmann, eerder ook al trefzeker tegen Engeland, tikte de gelijkmaker binnen na een lange pass van Nico Schlotterbeck. De Duitsers hebben drie punten, Hongarije een punt meer.

Achter gesloten deuren

Engeland moest zijn eerste thuiswedstrijd in de Nations League tegen Italië, een herhaling van de EK-finale, achter gesloten deuren afwerken. Dat was een straf voor de ongeregeldheden met supporters voor de aftrap van de EK-finale van vorige zomer op Wembley, tussen beide landen. Voor het duel in Wolverhampton nodigde de Engelse voetbalbond 2000 tot 3000 kinderen uit.

De Engelsen konden geen revanche nemen voor de verloren EK-finale. Een schot van Mason Mount vroeg in de wedstrijd dwong doelman Gianluigi Donnarumma tot een redding. Hij tikte de bal op de lat. Aan de andere kant trad Aaron Ramsdale op bij een kans van Sandro Tonali. Raheem Sterling had na de rust nog een kans op de openingstreffer, maar het bleef bij 0-0.

Engeland ontvangt dinsdag nog Hongarije in eigen land. Duitsland neemt het in de laatste van de vier wedstrijden nog in eigen huis op tegen Italië. De overige twee groepswedstrijden zijn in september.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

17 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

18 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

20 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

20 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

22 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

22 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

22 uur geleden