Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

Engeland speelt in Nations League thuis gelijk tegen Italië

WOLVERHAMPTON (ANP) - Engeland heeft ook zijn derde wedstrijd in de Nations League niet kunnen winnen. Tegen Europees kampioen Italië kwam de ploeg van bondscoach Gareth Southgate in Wolverhampton niet verder dan 0-0.

Engeland verloor eerder bij Hongarije en speelde gelijk tegen Duitsland. De Italianen van bondscoach Roberto Mancini wonnen van Hongarije en speelden eerder ook gelijk tegen de Duitsers. De Italianen gaan in de groep aan de leiding met 5 punten.

Duitsland speelde ook zijn derde duel gelijk. In Boedapest bleef de ploeg van bondscoach Hansi Flick steken op 1-1. Ádám Nagy bracht de thuisploeg al in de 6e minuut op voorsprong. Al drie minuten later was het weer gelijk. Jonas Hofmann, eerder ook al trefzeker tegen Engeland, tikte de gelijkmaker binnen na een lange pass van Nico Schlotterbeck. De Duitsers hebben drie punten, Hongarije een punt meer.

Achter gesloten deuren

Engeland moest zijn eerste thuiswedstrijd in de Nations League tegen Italië, een herhaling van de EK-finale, achter gesloten deuren afwerken. Dat was een straf voor de ongeregeldheden met supporters voor de aftrap van de EK-finale van vorige zomer op Wembley, tussen beide landen. Voor het duel in Wolverhampton nodigde de Engelse voetbalbond 2000 tot 3000 kinderen uit.

De Engelsen konden geen revanche nemen voor de verloren EK-finale. Een schot van Mason Mount vroeg in de wedstrijd dwong doelman Gianluigi Donnarumma tot een redding. Hij tikte de bal op de lat. Aan de andere kant trad Aaron Ramsdale op bij een kans van Sandro Tonali. Raheem Sterling had na de rust nog een kans op de openingstreffer, maar het bleef bij 0-0.

Engeland ontvangt dinsdag nog Hongarije in eigen land. Duitsland neemt het in de laatste van de vier wedstrijden nog in eigen huis op tegen Italië. De overige twee groepswedstrijden zijn in september.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

13 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

16 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

17 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

18 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

21 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden