Engeland op EK zonder steun van supporters naar Rome
LONDEN (ANP/DPA) - De Engelse voetbalploeg moet het zaterdag in de kwartfinale van het EK tegen Oekraïne doen zonder de steun van de eigen aanhang. Voor reizigers vanuit Groot-Brittannië geldt in Italië een quarantaineplicht van vijf dagen na aankomst. Dat betekent dat Engelse fans die naar Rome willen reizen, eerst vijf dagen binnen moeten blijven.
"Ik wil u eraan herinneren dat, om de coronapandemie en de Delta-variant te bestrijden, een vijfdaagse quarantaine verplicht is voor iedereen die uit Groot-Brittannië komt", zegt een medewerker van het Italiaanse ministerie van Volksgezondheid.
Engeland speelde de drie groepswedstrijden en het duel met Duitsland in de achtste finales (2-0) allemaal op Wembley. Dinsdagavond zaten ruim 40.000 fans op de tribunes in Londen. Engeland keert terug op Wembley als het Oekraïne verslaat in het Stadio Olimpico in Rome. De halve finales en finale van het EK zijn allemaal in de Londense voetbaltempel.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
24 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden