Engeland op EK onder 21 al zeker van volgende ronde
KUTAISI (ANP) - De Engelse voetballers hebben zich op het Europees kampioenschap voor teams onder de 21 jaar geplaatst voor de kwartfinales. Het land won in Georgië met 2-0 van Jong Israël. De doelpunten kwamen op naam van Anthony Gordon en Emile Smith Rowe.
Voor de Engelsen was het de tweede zege in evenzoveel duels, waardoor ze zeker zijn van een plaats bij de eerste twee in de groep. Engeland speelt in de slotwedstrijd van de eerste fase nog tegen Jong Duitsland, dat op de rand van uitschakeling staat. De Duitsers verloren van Jong Tsjechië (1-2) en hebben na twee wedstrijden pas 1 punt.
Jong Oranje speelde, in een andere poule, tot nu toe twee keer gelijk op het EK.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
36 minuten geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
42 minuten geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
5 uur geleden