Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland en Verenigde Staten komen niet tot scoren

Engeland en Verenigde Staten komen niet tot scoren

DOHA (ANP) - Engeland heeft in de groepsfase van het WK voetbal in Qatar niet kunnen winnen van de Verenigde Staten. Na de vliegende start enkele dagen eerder tegen Iran (6-2) kwam de formatie van bondscoach Gareth Southgate nu niet verder dan 0-0. Met de 'clash' tegen Wales nog te gaan houden de Engelsen wel een grote kans zich te kwalificeren voor de volgende ronde.

Eerder op de dag had Iran zich in deze groep hersteld van de eerdere nederlaag door te winnen van Wales, 2-0. Engeland leidt nu met 4 punten, Iran heeft er 1 minder. De Verenigde Staten, die eerder 1-1 speelden tegen Wales, staan op 2 punten, Wales op 1.

De Verenigde Staten waren in het eerste deel zeker niet minder gevaarlijk dan de tegenstander. Met name Christian Pulisic was dicht bij de openingstreffer, maar de speler van Chelsea trof de lat. Ook Weston McKennie kreeg na een voorzet van Timothy Weah een mogelijkheid, maar hij schoot over.

Dreigend

Engeland was vooral in de slotminuten van het eerste deel dreigend. Maar een schot van Bukayo Saka ging over en voormalig Vitesse-speler Mason Mount stuitte op doelman Matt Turner. Daarvoor al zag de Engelse topschutter Harry Kane een schot geblokt door verdediger Walker Zimmerman.

De tweede helft ging grotendeels gelijk op, zonder dat zich veel mogelijkheden voordeden. Een aardig schot van de Engelse invaller Marcus Rashford werd nog gestopt door Turner. Kane kopte in de extra tijd naast, na een voorzet van Luke Shaw.

Voormalig Ajacied Sergiño Dest stond in de basis bij de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

3 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

6 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

12 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

16 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

16 uur geleden