Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland en Verenigde Staten komen niet tot scoren

Engeland en Verenigde Staten komen niet tot scoren

DOHA (ANP) - Engeland heeft in de groepsfase van het WK voetbal in Qatar niet kunnen winnen van de Verenigde Staten. Na de vliegende start enkele dagen eerder tegen Iran (6-2) kwam de formatie van bondscoach Gareth Southgate nu niet verder dan 0-0. Met de 'clash' tegen Wales nog te gaan houden de Engelsen wel een grote kans zich te kwalificeren voor de volgende ronde.

Eerder op de dag had Iran zich in deze groep hersteld van de eerdere nederlaag door te winnen van Wales, 2-0. Engeland leidt nu met 4 punten, Iran heeft er 1 minder. De Verenigde Staten, die eerder 1-1 speelden tegen Wales, staan op 2 punten, Wales op 1.

De Verenigde Staten waren in het eerste deel zeker niet minder gevaarlijk dan de tegenstander. Met name Christian Pulisic was dicht bij de openingstreffer, maar de speler van Chelsea trof de lat. Ook Weston McKennie kreeg na een voorzet van Timothy Weah een mogelijkheid, maar hij schoot over.

Dreigend

Engeland was vooral in de slotminuten van het eerste deel dreigend. Maar een schot van Bukayo Saka ging over en voormalig Vitesse-speler Mason Mount stuitte op doelman Matt Turner. Daarvoor al zag de Engelse topschutter Harry Kane een schot geblokt door verdediger Walker Zimmerman.

De tweede helft ging grotendeels gelijk op, zonder dat zich veel mogelijkheden voordeden. Een aardig schot van de Engelse invaller Marcus Rashford werd nog gestopt door Turner. Kane kopte in de extra tijd naast, na een voorzet van Luke Shaw.

Voormalig Ajacied Sergiño Dest stond in de basis bij de Verenigde Staten.

Meer uit Voetbal

Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

17 minuten geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

1 uur geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

2 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

4 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

14 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

14 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

14 uur geleden