Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Engeland boekt fortuinlijke zege in IJsland

Engeland boekt fortuinlijke zege in IJsland

REYKJAVIK (ANP) - Engeland heeft tijdens de eerste speelronde van de Nations League een benauwde en fortuinlijke zege geboekt op IJsland. In Reykjavik werd het 1-0 voor de Engelsen dankzij een benutte penalty van Raheem Sterling in blessuretijd. In de derde minuut van de extra tijd liet IJsland een strafschop onbenut.

Er viel lange tijd weinig te genieten in de IJslandse hoofdstad, tot in de laatste 5 minuten plots twee penalty's gegeven werden. Engeland kreeg een strafschop voor een handsbal van Sverrir Ingason, die daardoor met zijn tweede gele kaart werd weggestuurd.

Nog geen minuut later later wees de arbiter opnieuw naar de penaltystip, ditmaal omdat hij een overtreding had gezien van de Engelse verdediger Joe Gomez. Birkir Bjarnason wist IJsland echter geen punt te bezorgen, want hij schoot de bal over het doel.

Engeland, vorig jaar halvefinalist in de eerste editie van de Nations League, speelde de laatste 20 minuten met tien man. Verdediger Kyle Walker kreeg in de 71e minuut zijn tweede gele kaart.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

8 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

8 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

8 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

9 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

12 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

12 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

12 uur geleden