Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emotionele Robben: dit is wat ik wilde

Emotionele Robben: dit is wat ik wilde

EMMEN (ANP) - Arjen Robben was zondag geëmotioneerd toen hij voor de camera van ESPN mocht terugblikken op de 4-0-overwinning van zijn FC Groningen in en tegen Emmen. De oud-international, die afgelopen zomer een jaar nadat hij gestopt was zijn rentree aankondigde, had eindelijk ervaren waar het hem om te doen was geweest. "Ik kan nog belangrijk zijn. Dit doet me veel", sprak de 37-jarige aanvaller met tranen in de ogen.

Het was pas de tweede keer dit seizoen dat Robben in de basis begon. Eerder was dat in september waarin hij in het duel met PSV na een half uur een blessure opliep. Sindsdien volgden nog slechts drie invalbeurten. "Ik kom van ver. Dit is wat ik wilde: de club helpen, voetballen", vertelde hij, kort na het duel waarin hij met een inspirerend optreden van tachtig minuten en twee assists op Alessio Da Cruz een voorname rol had vervuld. "Als het dan eindelijk mag en het lukt, dan ben ik heel blij. Het is een lange weg geweest en ik wist dat de beloning een keer moest komen. Met twee assists blijkt dat ik nog belangrijk kan zijn."

Robben beëindigde in 2019 bij Bayern München zijn loopbaan en maakte vorige zomer verrassend bekend terug te keren bij FC Groningen, de club waar hij zijn loopbaan ook begon.

Meer uit Voetbal

233-voudig international Ronaldo weer opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - De nieuwe bondscoach van Portugal heeft Cristiano Ronaldo gewoon weer opgeroepen voor de komende reeks interlands in de Nations League.

1 uur geleden
Feyenoord kan tegen FC Utrecht beschikken over aanvaller Nelson

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord kan zondag voor het thuisduel met FC Utrecht een beroep doen op Reiss Nelson. De 26-jarige buitenspeler, die begin september werd vastgelegd, had eerder nog geen werkvergunning en kampte met een conditionele achterstand.

1 uur geleden
PSV-coach Bosz verwacht 'zware uitwedstrijd' bij FC Twente

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV beschouwt de uitwedstrijd van komende zondag tegen FC Twente als een topper. "Dat wordt in heel korte tijd onze zoveelste zware uitwedstrijd. FC Twente is bezig aan een goede reeks, dus we kunnen aan de bak", zei de coach van de koploper in de Eredivisie in aanloop naar het duel in Enschede. "Het is de laatste wedstrijd voor een lange interlandbreak, dus dan moeten we winnen. Anders zitten we daar drie weken tegenaan te hikken."

1 uur geleden
Nijstad, Schouten en Steur maken debuut in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ruud Nijstad (FC Twente), Lewis Schouten (AZ) en Sean Steur (Newcastle United) voor het eerst geselecteerd voor Jong Oranje. De beloftenploeg speelt in de komende periode EK-kwalificatiewedstrijden tegen de jeugdige voetballers van Noorwegen, Slovenië en Bosnië en Herzegovina.

2 uur geleden
Verdediger Huijsen terug in selectie wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft Dean Huijsen weer opgenomen in de nationale selectie. De verdediger van Real Madrid, die in Amsterdam werd geboren maar opgroeide in Spanje, was er door een spierblessure niet bij op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Spanje werd daar wereldkampioen.

3 uur geleden
Van Bommel laat AZ-keeper De Busser debuteren in selectie België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Mark van Bommel van België heeft AZ-doelman Jari De Busser in zijn eerste selectie opgenomen. Het is de eerste keer dat de 26-jarige keeper een uitnodiging heeft gekregen voor de nationale ploeg.

3 uur geleden
Veerman terug in Oranje, geen oproep voor Weghorst

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft Joey Veerman teruggehaald bij Oranje. De oud-speler van PSV, nu in dienst van Borussia Dortmund, kreeg van de vorige bondscoach Ronald Koeman geen oproep voor het WK. Spits Wout Weghorst, die er op het WK wel bij was, kreeg geen oproep.

4 uur geleden