Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emmen wint degradatieduel met Cambuur door goal in blessuretijd

Emmen wint degradatieduel met Cambuur door goal in blessuretijd

LEEUWARDEN (ANP) - FC Emmen heeft goede zaken gedaan in de strijd tegen degradatie door de uitwedstrijd tegen Cambuur te winnen. In Leeuwarden werd het 1-2, door een doelpunt in blessuretijd van aanvoerder Jeroen Veldmate, die raak kopte uit een vrije trap.

Bij de laatste kans van de wedstrijd besloot Veldmate nog maar eens mee naar voren te gaan. Hij verlengde in de 92e minuut een voorzet van Mark Diemers en zorgde voor ontlading bij trainer Dick Lukkien. Veel gejuich klonk er niet in Leeuwarden, omdat de fans van Emmen niet welkom waren.

Halverwege de tweede helft nam Cambuur de leiding via Mitchel Paulissen, die met een kopbal scoorde op aangeven van Daniël van Kaam. Het doelpunt zorgde voor opluchting bij de Friezen, die dit seizoen pas vier keer hebben gewonnen. Tien minuten na het doelpunt kwam de ploeg uit Emmen echter langszij. Ahmed El Messaoudi schoot raak vanaf een positie net binnen het 16-metergebied.

Voorsprong

Cambuur en FC Emmen zijn de clubs met het laagste aantal gemaakte doelpunten. Cambuur scoorde pas voor de 21e keer, voor FC Emmen staat de teller op 25 doelpunten.

FC Emmen, dat de vijfde zege van het seizoen boekte, vergrootte de voorsprong op hekkensluiter Cambuur tot 8 punten. De achterstand van Cambuur op nummer 16 Excelsior bedraagt ook 8 punten. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks. Er zijn nog zeven duels te gaan.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

3 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

4 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

5 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

5 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

6 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

16 uur geleden