Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emmen wint degradatieduel met Cambuur door goal in blessuretijd

Emmen wint degradatieduel met Cambuur door goal in blessuretijd

LEEUWARDEN (ANP) - FC Emmen heeft goede zaken gedaan in de strijd tegen degradatie door de uitwedstrijd tegen Cambuur te winnen. In Leeuwarden werd het 1-2, door een doelpunt in blessuretijd van aanvoerder Jeroen Veldmate, die raak kopte uit een vrije trap.

Bij de laatste kans van de wedstrijd besloot Veldmate nog maar eens mee naar voren te gaan. Hij verlengde in de 92e minuut een voorzet van Mark Diemers en zorgde voor ontlading bij trainer Dick Lukkien. Veel gejuich klonk er niet in Leeuwarden, omdat de fans van Emmen niet welkom waren.

Halverwege de tweede helft nam Cambuur de leiding via Mitchel Paulissen, die met een kopbal scoorde op aangeven van Daniël van Kaam. Het doelpunt zorgde voor opluchting bij de Friezen, die dit seizoen pas vier keer hebben gewonnen. Tien minuten na het doelpunt kwam de ploeg uit Emmen echter langszij. Ahmed El Messaoudi schoot raak vanaf een positie net binnen het 16-metergebied.

Voorsprong

Cambuur en FC Emmen zijn de clubs met het laagste aantal gemaakte doelpunten. Cambuur scoorde pas voor de 21e keer, voor FC Emmen staat de teller op 25 doelpunten.

FC Emmen, dat de vijfde zege van het seizoen boekte, vergrootte de voorsprong op hekkensluiter Cambuur tot 8 punten. De achterstand van Cambuur op nummer 16 Excelsior bedraagt ook 8 punten. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks. Er zijn nog zeven duels te gaan.

Meer uit Voetbal

Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

27 minuten geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

30 minuten geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

31 minuten geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

56 minuten geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.

1 uur geleden
Curaçao speelt eerste WK-duel ooit tegen Duitsland in Houston

WASHINGTON (ANP) - Curaçao voetbalt in het Amerikaanse Houston het eerste duel ooit op een WK, met Duitsland als tegenstander. De wedstrijd tussen de ploeg van bondscoach Dick Advocaat en de viervoudig wereldkampioen begint op 14 juni om 19.00 uur Nederlandse tijd in het NRG Stadium. Curaçao speelt op 20 juni in Kansas City tegen Ecuador en sluit de groepsfase van het WK op 25 juni af met een wedstrijd tegen Ivoorkust in Philadelphia.

1 uur geleden
Oranje speelt pouleduels van WK in Dallas, Houston en Kansas City

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal begint op 14 juni het WK met een wedstrijd tegen Japan in Dallas. Dat werd bekend tijdens een show van de FIFA met oud-voetballers van 42 landen die zich al hebben geplaatst voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden