Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emmen-trainer Lukkien: voor 99 van de 100 mensen liggen we eruit

Emmen-trainer Lukkien: voor 99 van de 100 mensen liggen we eruit

TILBURG (ANP) - Trainer Dick Lukkien van FC Emmen blijft strijdbaar, ook nu zijn ploeg na het verloren duel met Willem II (2-0) nog vaster op de laatste plaats in de Eredivisie staat. "Als je het 100 mensen vraagt, zullen er 99 zeggen dat wij eruit liggen", zei Lukkien bij ESPN. "Volgens mij is dat voor ons de ideale motivatie."

Emmen wacht nog steeds op de eerste overwinning van het seizoen. De kans op handhaving wordt steeds kleiner. "En nu? Nu moeten we weer doorgaan", aldus Lukkien. "We hebben weer een knal opgelopen, weer een wedstrijd verloren zoals we er al heel veel hebben verloren. We waren misschien wel weer beter dan de tegenstander, maar staan op het einde wederom met lege handen."

Volgens Lukkien moeten zijn spelers hun teleurstelling snel verwerken en strijdbaar blijven. "Je kan wel heel zielig in bed gaan liggen en medelijden met jezelf hebben, maar dat heeft geen zin. We moeten door. We staan er niet goed voor, dat zal je mij niet horen ontkennen. Maar we hebben nog veertien wedstrijden. En het is niet zo dat we nog 4 punten uit één wedstrijd moeten halen. Het kan nog steeds. En dat kan alleen als we hard blijven werken en we ons als echte kerels gedragen. De supporters en sponsoren leven heel erg mee. Ze hebben heel lang moeten wachten op dit podium. Wij moeten alles geven om ervoor te zorgen dat we ze dit podium volgend seizoen weer kunnen bieden."

Lukkien rekent erop dat spits Paul Gladon, die zaterdag zijn contract bij Willem II liet ontbinden, op korte termijn aansluit bij FC Emmen.

Meer uit Voetbal

FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

45 minuten geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

45 minuten geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

13 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

13 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

14 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

16 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

17 uur geleden