Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emmen-trainer Lukkien: voor 99 van de 100 mensen liggen we eruit

Emmen-trainer Lukkien: voor 99 van de 100 mensen liggen we eruit

TILBURG (ANP) - Trainer Dick Lukkien van FC Emmen blijft strijdbaar, ook nu zijn ploeg na het verloren duel met Willem II (2-0) nog vaster op de laatste plaats in de Eredivisie staat. "Als je het 100 mensen vraagt, zullen er 99 zeggen dat wij eruit liggen", zei Lukkien bij ESPN. "Volgens mij is dat voor ons de ideale motivatie."

Emmen wacht nog steeds op de eerste overwinning van het seizoen. De kans op handhaving wordt steeds kleiner. "En nu? Nu moeten we weer doorgaan", aldus Lukkien. "We hebben weer een knal opgelopen, weer een wedstrijd verloren zoals we er al heel veel hebben verloren. We waren misschien wel weer beter dan de tegenstander, maar staan op het einde wederom met lege handen."

Volgens Lukkien moeten zijn spelers hun teleurstelling snel verwerken en strijdbaar blijven. "Je kan wel heel zielig in bed gaan liggen en medelijden met jezelf hebben, maar dat heeft geen zin. We moeten door. We staan er niet goed voor, dat zal je mij niet horen ontkennen. Maar we hebben nog veertien wedstrijden. En het is niet zo dat we nog 4 punten uit één wedstrijd moeten halen. Het kan nog steeds. En dat kan alleen als we hard blijven werken en we ons als echte kerels gedragen. De supporters en sponsoren leven heel erg mee. Ze hebben heel lang moeten wachten op dit podium. Wij moeten alles geven om ervoor te zorgen dat we ze dit podium volgend seizoen weer kunnen bieden."

Lukkien rekent erop dat spits Paul Gladon, die zaterdag zijn contract bij Willem II liet ontbinden, op korte termijn aansluit bij FC Emmen.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

1 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

1 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

4 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

5 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

8 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

11 uur geleden