Emmen-trainer Lukkien voelt zich benadeeld in Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - Dick Lukkien was zaterdag na de nederlaag van FC Emmen bij PSV (2-1) teleurgesteld in Martin van den Kerkhof. De scheidsrechter had het winnende doelpunt van Maximiliano Romero af moeten keuren, oordeelde de trainer van Emmen.
"In de aanloop naar de beslissende voorzet van Philipp Max maakte Denzel Dumfries een overtreding op Glenn Bijl. Ik heb vandaag vijf of zes andere overtredingen gezien waar hij wel voor floot", aldus Lukkien. "We dachten met een punt naar huis te gaan. PSV werd heel slordig de tweede heft en ging met veel mensen voor de bal spelen. Na die 1-1, door een blunderende keeper, moet je 'm over de streep trekken. Dat dat niet is gebeurd, is wel doodzonde."
Meer uit Voetbal
CAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft met "grote verslagenheid" gereageerd op het overlijden van clubicoon Leo van Veen. De oud-voetballer en -trainer overleed woensdag op 80-jarige leeftijd. Hij was al geruime tijd ziek.
10 uur geledenGARDEREN (ANP) - Miguel Ángel Sánchez Muñoz, roepnaam Míchel, eist dat alle spelers van Ajax een winnaarsmentaliteit ontwikkelen. "Daarnaast is het voor mij belangrijk dat onze fans trots zijn op hoe we voetballen", zei de nieuwe trainer van de club uit Amsterdam tijdens zijn eerste gesprek met Nederlandse journalisten.
10 uur geledenGARDEREN (ANP) - Daley Blind twijfelde geen moment toen hij zijn carrière bij Ajax kon afsluiten. "Dit is wat ik wilde", vertelde hij na zijn eerste training voor het nieuwe seizoen. "De cirkel is rond, zoals ze zeggen. Voor mij is dit een droom die uitkomt."
10 uur geleden