Emmen-trainer Lukkien voelt zich benadeeld in Eindhoven
EINDHOVEN (ANP) - Dick Lukkien was zaterdag na de nederlaag van FC Emmen bij PSV (2-1) teleurgesteld in Martin van den Kerkhof. De scheidsrechter had het winnende doelpunt van Maximiliano Romero af moeten keuren, oordeelde de trainer van Emmen.
"In de aanloop naar de beslissende voorzet van Philipp Max maakte Denzel Dumfries een overtreding op Glenn Bijl. Ik heb vandaag vijf of zes andere overtredingen gezien waar hij wel voor floot", aldus Lukkien. "We dachten met een punt naar huis te gaan. PSV werd heel slordig de tweede heft en ging met veel mensen voor de bal spelen. Na die 1-1, door een blunderende keeper, moet je 'm over de streep trekken. Dat dat niet is gebeurd, is wel doodzonde."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
13 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden