Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Emegha nieuwkomer in voorlopige selectie Jong Oranje voor EK

Emegha nieuwkomer in voorlopige selectie Jong Oranje voor EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi van Jong Oranje heeft 32 spelers opgenomen in de voorlopige selectie voor het komende EK in Georgië en Roemenië. Aanvaller Emanuel Emegha van het Oostenrijkse Sturm Graz is de enige speler die nog niet eerder bij de voorselectie zat. Van de Looi maakt op 29 mei zijn definitieve selectie bekend.

Landskampioen Feyenoord levert twee spelers: Quinten Timber en Quilindschy Hartman. Van Ajax komen Devyne Rensch en Kenneth Taylor. Ryan Gravenberch, die bij Bayern München geen basisplaats heeft, is ook opgenomen in de voorselectie, evenals topscorer Thijs Dallinga van Toulouse en spits Sydney van Hooijdonk van sc Heerenveen.

Jong Oranje reist op maandag 12 juni af naar Oostenrijk. Daar belegt het team een trainingskamp in voorbereiding op het EK. Op woensdag 14 juni speelt Jong Oranje nog een laatste oefenwedstrijd tegen het olympisch elftal van Japan in het Oostenrijkse Wiener Neustadt. De eerste wedstrijd op het EK is tegen België op woensdag 21 juni in Tbilisi.

Meer uit Voetbal

Feyenoord met Larin op het middenveld, Steijn wissel tegen Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.

11 minuten geleden
AZ-aanvoerder Mijnans: het was de grote tegen de kleine jongens

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.

22 minuten geleden
PSV verslaat AZ ruim en heeft alleen Feyenoord nog als concurrent

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.

44 minuten geleden
PSV wint topper in Eredivisie bij AZ met ruime cijfers: 1-5

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.

48 minuten geleden
Real Madrid verspeelt punten in stadsderby tegen Rayo Vallecano

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft twee punten laten liggen bij Rayo Vallecano. Het elftal van Xabi Alonso kwam in de Madrileense wijk Vallecas in de stadsderby niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel.

1 uur geleden
Aston Villa wint met scorende Malen van Bournemouth

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft zondag met 4-0 gewonnen van Bournemouth. Donyell Malen maakte het vierde doelpunt voor de club uit Birmingham. Aston Villa staat na elf wedstrijden op de zevende plaats in de Premier League en ging Bournemouth op basis van een beter doelsaldo voorbij.

1 uur geleden
Dallinga leidt met eerste treffer zege Bologna op Napoli in

BOLOGNA (ANP) - Napoli heeft verzuimd de koppositie te verstevigen in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte verloor met 2-0 bij Bologna, waar Thijs Dallinga het eerste doelpunt maakte.

2 uur geleden