Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Elon Musk: ruzie met Apple was misverstand

Elon Musk: ruzie met Apple was misverstand

CUPERTINO (ANP/AFP) - Elon Musk is niet langer woedend op Apple. De eigenaar van Twitter liet woensdag weten dat hij heeft gesproken met Apple-baas Tim Cook, en zijn eerdere aantijgingen op een misverstand bleken te berusten.

Eerder deze week beschuldigde Musk de iPhonefabrikant nog van censuur, klaagde hij over de 30 procent provisie die Apple rekent en beweerde hij dat Apple had gedreigd Twitter uit de App Store te verwijderen. Nu zegt hij dat dat een misverstand was: "Tim was er heel duidelijk over dat Apple dat nooit heeft overwogen."

Musk twitterde dat hij een goed gesprek had gehad met Cook. Om te onderstrepen dat de strijdbijl is begraven, deelde hij op zijn socialmediaplatform ook een video van het "prachtige" hoofdkwartier van Apple in het Californische Cupertino. Na de tirade van Musk maandag daalde het aandeel van Apple, dat al geplaagd werd door sociale onrust en coronalockdowns in China, op de beurs.

Meer uit Financieel

KLM stelt hervatting vluchten Saudi-Arabië en Dubai langer uit

SCHIPHOL (ANP) - KLM stelt de hervatting van vluchten naar Saudi-Arabië en Dubai nog langer uit door de onrust in het Midden-Oosten. Volgens de luchtvaartmaatschappij zal nu zeker tot en met 23 augustus niet worden gevlogen naar de Saudische steden Riyad en Dammam en naar Dubai. Medio juni meldde KLM nog tot en met 9 augustus niet naar die bestemmingen te vliegen.

1 uur geleden
Inflatie daalt tot 2,9 procent in juni door lagere energieprijzen

DEN HAAG (ANP) - Het dagelijks leven in Nederland is in juni 2,9 procent duurder geworden dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. De inflatie is daarmee flink afgenomen vergeleken met de 3,5 procent in mei.

1 uur geleden
Kim Dotcom verliest hoger beroep tegen uitlevering aan VS

WELLINGTON (ANP/AFP/RTR) - Het is internetondernemer Kim Dotcom opnieuw niet gelukt om zijn uitlevering van Nieuw-Zeeland naar de Verenigde Staten tegen te houden. Een rechter in Wellington oordeelde in hoger beroep dat er geen juridische basis is om de uitlevering tegen te houden. Justitie in de VS wil de Duitser vervolgen omdat door zijn toedoen auteursrechten massaal zouden zijn geschonden.

1 uur geleden
Platform: installatie nieuwe windmolens en zonnepanelen stagneert

UTRECHT (ANP) - De installatie van nieuwe windmolens en zonnepanelen stagneert. In het afgelopen kwartaal kwam er "niet of nauwelijks nieuw windvermogen bij", meldt het platform Energieopwek.nl. Nieuwe zonnepanelen worden momenteel niet veel geïnstalleerd, waarschijnlijk omdat de financieel gunstige salderingsregeling op 1 januari 2027 wordt afgeschaft.

2 uur geleden
Inflatie eurozone daalt tot 2,8 procent in juni

LUXEMBURG (ANP) - De inflatie in de eurozone is in juni gedaald naar 2,8 procent op jaarbasis door een kleinere stijging van de energieprijzen. Dat meldt het Europees statistiekbureau Eurostat op basis van een voorlopige raming.

2 uur geleden
Nederlandse autoverkoop flink omhoog in juni

BUNNIK (ANP) - De verkoop van nieuwe auto's in Nederland is in juni flink gestegen. Volgens autobrancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging werden vorige maand 39.015 nieuwe personenauto's op kenteken gezet, een toename van meer dan 13 procent vergeleken met een jaar eerder. Over de eerste zes maanden van dit jaar ging het om een verkoop van 174.789 nieuwe auto's, wat een daling van ruim 4 procent is ten opzichte van een jaar eerder.

2 uur geleden
Bestuurders OCI stemmen in met fusie, op voorwaarde van contanten

AMSTERDAM (ANP) - Door de rechter aangestelde bestuurders van kunstmestproducent OCI stemmen in met een omstreden overname door het Egyptische bouwbedrijf Orascom, mits grootaandeelhouder Nassef Sawiris ook een bod in contanten doet. Het advies is een nieuwe wending in de strijd tussen minderheidsaandeelhouders van OCI en Sawiris, een van de rijkste personen van Egypte.

3 uur geleden