Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Elon Musk moet mogelijk nek- en rugoperatie ondergaan

Elon Musk moet mogelijk nek- en rugoperatie ondergaan

LOS ANGELES (ANP) - Elon Musk moet mogelijk een nek- en rugoperatie ondergaan. De operatie zou een mogelijk gevecht tussen Musk en Facebookbaas Mark Zuckerberg in de weg kunnen staan. De 52-jarige X-baas krijgt binnenkort een MRI van zijn nek en rug, schrijft hij op zijn eigen platform.

Het gevecht tussen de baas van Facebook en de eigenaar van X, voorheen Twitter, hangt al enige tijd in de lucht. Aanleiding was de lancering van Threads, een nieuw social medium van Zuckerberg, gebaseerd op het toenmalige Twitter. Volgens Musk zou de wereld dan lijdzaam moeten toezien hoe iedereen door Zuckerberg "onder de duim" wordt gehouden. Een X-gebruiker zei toen tegen Musk dat Zuckerberg jiujitsu kende, waarop Musk grappend zei dat hij wel in was voor een kooigevecht als Zuckerberg dat ook zou zijn.

Musk weet deze week of de operatie een gevecht in de weg zal staan. De ondernemer heeft al langere tijd last van "megarugpijn". Als Elon Musk en Mark Zuckerberg daadwerkelijk met elkaar in gevecht gaan, dan wordt het duel rechtstreeks uitgezonden op X.

Meer uit Buitenland

VS bezorgd om toegenomen spionage door Israël

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Defensie, ook wel Pentagon genoemd, ziet een toenemende spionagedreiging vanuit Israël. Het heeft daarom het dreigingsniveau hiervoor opgeschroefd naar het hoogste niveau, schrijven meerdere Amerikaanse media. Israël zou onderhandelingen van de VS met Iran hebben geprobeerd af te luisteren.

1 uur geleden
Mogelijk eerste vrouwelijke premier in 20 jaar in Zuid-Korea

SEOUL (ANP) - De Zuid-Koreaanse president Lee Jae-Myung heeft Han Seong-sook voorgedragen als nieuwe premier van het land, meldt het Zuid-Koreaanse persbureau Yonhap. Han is de huidige minister van het mkb en startups en zou de eerste vrouwelijke premier van Zuid-Korea in twintig jaar worden.

3 uur geleden
VS: twee Iraanse drones op weg naar Straat van Hormuz neergehaald

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger heeft zaterdagavond bekendgemaakt dat het twee Iraanse drones heeft neergeschoten die een bedreiging vormden voor het scheepvaartverkeer in de Straat van Hormuz. Het is de nieuwste confrontatie tussen de twee landen, terwijl de spanningen in het Midden-Oosten opnieuw oplopen.

5 uur geleden
Meerdere slachtoffers door schietpartij op festival in VS

TOLEDO (ANP) - Tijdens een festival in de Amerikaanse staat Ohio zijn zaterdagmiddag acht mensen gewond geraakt nadat zij werden beschoten. De politie van de plaats Toledo meldde dat agenten in de omgeving van het Old West End Festival "meerdere slachtoffers van een schietpartij" hadden aangetroffen. "Veel slachtoffers zijn voor behandeling naar nabijgelegen medische voorzieningen gebracht", stelde de politie snel na het schietincident in een bericht op Facebook.

8 uur geleden
Bron: VS willen Iraanse bezittingen gebruiken voor schadeherstel

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten willen proberen Iraanse bezittingen in te zetten voor de wederopbouw in bevriende Golfstaten en voor het herstel van de toekomstige schade die Iran daar veroorzaakt. Dat heeft een anonieme, goed ingelichte bron binnen de Amerikaanse regering tegen persbureaus Reuters en Bloomberg gezegd. De mededeling komt een dag na een reeks Iraanse aanvallen op Koeweit en Bahrein.

10 uur geleden
Zus van Noord-Koreaanse leider: nooit afstand van kernmachtstatus

PYONGYANG (ANP/RTR) - Kim Yo-jong, de invloedrijke zus van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, heeft gezegd dat Noord-Korea nooit afstand zal doen van zijn status als kernmacht. Ook waarschuwde zij dat het land geen enkele bedreiging zal tolereren, meldt het Zuid-Koreaanse persbureau Yonhap zondag. De Chinese president Xi Jinping brengt maandag voor het eerst in bijna zeven jaar een bezoek aan Noord-Korea. De Chinese regering wil de banden met Pyongyang versterken.

10 uur geleden
Gedetineerde nog voortvluchtig na ontsnapping ziekenhuis België

BRUGGE (ANP/BELGA) - De Russische gedetineerde die vrijdag ontsnapte uit een ziekenhuis in Brugge, is nog steeds voortvluchtig. Dat bevestigt het parket West-Vlaanderen. Alaouidi Djabrailov moest een medische ingreep ondergaan, maar bedreigde zijn bewakers tijdens een kledingwissel met een scherp voorwerp.

16 uur geleden