Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Elon Musk moet mogelijk nek- en rugoperatie ondergaan

Elon Musk moet mogelijk nek- en rugoperatie ondergaan

LOS ANGELES (ANP) - Elon Musk moet mogelijk een nek- en rugoperatie ondergaan. De operatie zou een mogelijk gevecht tussen Musk en Facebookbaas Mark Zuckerberg in de weg kunnen staan. De 52-jarige X-baas krijgt binnenkort een MRI van zijn nek en rug, schrijft hij op zijn eigen platform.

Het gevecht tussen de baas van Facebook en de eigenaar van X, voorheen Twitter, hangt al enige tijd in de lucht. Aanleiding was de lancering van Threads, een nieuw social medium van Zuckerberg, gebaseerd op het toenmalige Twitter. Volgens Musk zou de wereld dan lijdzaam moeten toezien hoe iedereen door Zuckerberg "onder de duim" wordt gehouden. Een X-gebruiker zei toen tegen Musk dat Zuckerberg jiujitsu kende, waarop Musk grappend zei dat hij wel in was voor een kooigevecht als Zuckerberg dat ook zou zijn.

Musk weet deze week of de operatie een gevecht in de weg zal staan. De ondernemer heeft al langere tijd last van "megarugpijn". Als Elon Musk en Mark Zuckerberg daadwerkelijk met elkaar in gevecht gaan, dan wordt het duel rechtstreeks uitgezonden op X.

Meer uit Buitenland

EU-landen lijken akkoord met plan Russische tegoeden te bevriezen

BRUSSEL (ANP) - Hoogstwaarschijnlijk stemmen EU-lidstaten vrijdag in met het voorstel van de Europese Commissie om de bevroren Russische tegoeden voor onbepaalde tijd te bevriezen. Dat kan via een noodbevoegdheid die kan worden gebruikt bij een crisis of dreigend economisch risico voor de EU. Het is een eerste stap om een besluit over het gebruik van de tegoeden voor een lening aan Oekraïne te vergemakkelijken. Daarover nemen de EU-regeringsleiders op de top van volgende week een besluit.

6 minuten geleden
Oekraïne wil referendum over terugtrekking uit Donbas

KYIV (ANP/RTR/AFP) - Oekraïne wil de bevolking laten beslissen over het Amerikaanse voorstel dat het de resterende delen van het door Rusland opgeëiste oosten van het land opgeeft. Dat kan in een referendum of een verkiezing, zei president Volodymyr Zelensky donderdag. Oekraïne verzet zich fel tegen het afstaan van grondgebied en voert daarbij steevast aan dat de bevolking dat niet wil.

34 minuten geleden
EU wil Oekraïne helpen bij eventuele verkiezingen

BRUSSEL (ANP) - Als Oekraïne besluit verkiezingen te organiseren, dan staat de Europese Unie klaar om het land bij het verkiezingsproces te ondersteunen, zegt een woordvoerster voor buitenlandse zaken en veiligheidsbeleid van de Europese Commissie. Maar het is aan Oekraïne "en alleen aan Oekraïne", om te beslissen wanneer er verkiezingen worden gehouden, zegt ze tegen het ANP.

1 uur geleden
Rusland verzekert Venezuela van steun bij ruzie met Washington

MOSKOU (ANP/RTR/AFP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft de president van Venezuela, Nicolás Maduro, verzekerd van de steun van Moskou. Het beleid van Maduro staat steeds meer onder druk van buitenaf, vooral van de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Rutte ontkent dat VS al in 2027 verdediging willen overdragen

BERLIJN (ANP) - De Verenigde Staten hebben Europa niet te verstaan gegeven dat het al in 2027 grotendeels zichzelf moet verdedigen, zegt NAVO-topman Mark Rutte. Meerdere media berichtten vorige week dat Amerikaanse functionarissen die deadline hadden genoemd, maar Rutte ontkent dat.

1 uur geleden
Finse president: dichter bij vredesdeal voor Oekraïne dan ooit

AMSTERDAM (ANP) - Oekraïne en Rusland zijn dichter bij het bereiken van een vredesovereenkomst dan ooit, zei de Finse president Alexander Stubb donderdag bij een lezing aan de Universiteit van Amsterdam. "Maar we zijn er nog niet, en er kan nog van alles gebeuren."

2 uur geleden
Regering Bulgarije treedt af na massademonstraties

SOFIA (ANP/RTR/AFP) - De regering van Bulgarije stapt op na de wekenlange massaprotesten in het land. De demonstranten uitten hun onvrede over het economische beleid en corruptie.

4 uur geleden