Elon Musk deze week in gesprek met Twitterpersoneel
SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Elon Musk gaat deze week voor het eerst in gesprek met medewerkers van Twitter, het bedrijf dat hij in april besloot over te nemen voor 44 miljard dollar (ongeveer 42 miljard euro). Het gesprek zal donderdag via videoverbinding plaatsvinden en Musk zal naar verwachting vragen beantwoorden van medewerkers.
Sinds het nieuws over de overname bekend werd, heerst er chaos onder het personeelsbestand van Twitter. Topman Parag Agrawal ontsloeg een aantal hooggeplaatste managers en kondigde kostenbesparende maatregelen aan, al is er op dit moment geen sprake van een reorganisatie. Wel is er een personeelsstop aangekondigd.
Twittermedewerkers maken zich zorgen om de overname door Musk, die publiekelijk veel kritiek heeft geuit op het bedrijf, zowel op de features die het bedrijf aanbiedt als op beleidsmatige beslissingen die in het verleden genomen zijn.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - De beurzen in New York stonden maandag onder druk door zorgen over een verdere escalatie van het conflict in het Midden-Oosten. Daarbij deden beleggers het voorzichtig aan in aanloop naar een reeks bedrijfsresultaten van technologiebedrijven later deze week. De koersen gingen over een breed front omlaag, terwijl de olieprijzen opliepen.
7 uur geledenHANGZHOU (ANP/RTR) - AliExpress, onderdeel van het Chinese Alibaba, gaat in beroep tegen de boete van 550 miljoen euro die de Europese Commissie maandag heeft opgelegd. "Wij zijn verrast door het besluit van de EU en de onevenredige boete, en wij zijn het er niet mee eens", meldt de Chinese webwinkel.
8 uur geledenSACRAMENTO (ANP/RTR) - Twaalf Amerikaanse staten hebben maandag bij de rechter een tijdelijke opschorting van de miljardenovername van Warner Bros. Discovery door Paramount afgedwongen. De staten voerden aan dat het laten doorgaan van het samengaan van de twee grote Amerikaanse entertainmentconcerns de concurrentie onherstelbaar zou schaden.
9 uur geleden