Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Elizabeth dankbaar voor steun na overlijden prins Philip

Elizabeth dankbaar voor steun na overlijden prins Philip

LONDEN (ANP) - Koningin Elizabeth is dankbaar voor de vele steunbetuigingen die zij na het overlijden van haar man prins Philip heeft ontvangen. Vanuit de hele wereld kwamen berichten om de Britse vorstin een hart onder de riem te steken.

"Terwijl wij als familie in een periode van groot verdriet verkeren, is het voor ons allemaal een troost om de eerbetonen voor mijn man te zien en horen, vanuit het Verenigd Koninkrijk, het Gemenebest en de hele wereld", schrijft de koningin in een bericht dat is geplaatst op het Twitteraccount van het Britse koninklijk huis.

De vorstin wil iedereen bedanken voor alle steun en vriendelijke berichten die ze de afgelopen dagen heeft gekregen. "We zijn diep geraakt en worden er blijvend aan herinnerd dat Philip gedurende zijn leven een buitengewone impact heeft gehad op talloze mensen."

Ook voor haar 95e verjaardag woensdag ontving het staatshoofd vele berichten en gelukwensen, die ze zeer waardeert.

Meer uit Buitenland

Media over Oekraïne-deal: Russen mogen veroverd gebied houden

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Internationale media brengen op basis van ingewijden steeds meer details naar buiten over het Amerikaanse voorstel dat een einde moet maken aan de Russische oorlog tegen Oekraïne. Het lijkt er steeds meer op dat de Russen al het veroverde gebied in het oosten van Oekraïne mogen blijven bezetten.

47 minuten geleden
Voorzitter Europese Raad wil dat Israël afziet van inname Gaza

BRUSSEL (ANP/RTR) - De voorzitter van de Europese Raad, António Costa, heeft gezegd dat Israël het besluit de stad Gaza te veroveren zou moeten heroverwegen.

52 minuten geleden
Von der Leyen vraagt Israël bezetting Gaza-Stad te heroverwegen

BRUSSEL (ANP) - Europees Commissievoorzitter Ursula von der Leyen wil dat Israël het plan om Gaza-Stad te bezetten niet doorzet. "De beslissing van de Israëlische regering om de militaire operatie in Gaza uit te breiden moet worden heroverwogen", schrijft ze op X.

4 uur geleden
Chinese president Xi belt met Russische ambtgenoot Poetin

BEIJING/NEW DELHI (ANP/RTR) - De Chinese president Xi Jinping heeft zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin gebeld over de verwachte ontmoeting van Poetin en president Donald Trump.

4 uur geleden
België ontbiedt ambassadeur om Israëlisch plan voor Gaza-Stad

BRUSSEL (ANP/BELGA) - België heeft de Israëlische ambassadeur Idit Rosenzweig-Abu ontboden. Minister van Buitenlandse Zaken Maxime Prévot is van plan om haar te vertellen dat België tegenstander is van het besluit om Gaza-Stad te bezetten.

5 uur geleden
Hamas: Gaza-plan Israël is oorlogsmisdaad en offert gijzelaars op

GAZA-STAD (ANP) - Hamas noemt de Israëlische plannen om Gaza-Stad in te nemen een "oorlogsmisdaad", meldt Al Jazeera. Volgens de organisatie brengt Israël de levens van de gijzelaars in gevaar. "Ze weten dat uitbreiding van de agressie betekent dat zij worden geofferd."

5 uur geleden
Geen Duitse wapens meer naar Israël voor gebruik in Gaza

BERLIJN (ANP) - De Duitse regering heeft de export naar Israël opgeschort van wapens die gebruikt worden in de Gazastrook. Bondskanselier Friedrich Merz reageert daarmee op de beslissing van Israël om Gaza-Stad volledig in te nemen.

6 uur geleden