Eline de Zeeuw nieuwe presentator NOS Sport
HILVERSUM (ANP) - Eline de Zeeuw wordt presentator bij NOS Sport. De 31-jarige De Zeeuw is volgens een woordvoerder van NOS Sport "een aanvulling op het presentatieteam" en geen vervanger van Tom Egbers, die al sinds maart niet op televisie te zien is.
De Zeeuw is sinds 2019 verslaggever bij NOS Sport, waar ze voor televisie en radio onder meer verslag deed van sportevenementen als het EK voetbal, het WK voetbal en de Olympische Spelen. Daarnaast geeft ze commentaar bij turnwedstrijden en sinds kort presenteert ze ook op de radio, bij NOS Langs de Lijn op NPO Radio 1.
De NOS stelde in maart 2023, na een publicatie in de Volkskrant over wangedrag op de redactie van NOS Sport, dat Egbers "een paar maanden" niet op televisie te zien zou zijn. Sindsdien heeft de NOS geen updates verstrekt over de status van Egbers. De omroep kan niet zeggen wanneer hier wel duidelijkheid over komt.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De website van DigiD is weer bereikbaar, nadat die het grootste gedeelte van de dag was afgesloten vanwege twee zwakke plekken in de PHP-programmeertaal. De meeste websites die worden beheerd door Logius zijn weer online, maar nog niet allemaal, meldt een woordvoerster.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Floradorp in Amsterdam-Noord is per direct cameratoezicht ingesteld. Burgemeester Femke Halsema heeft daartoe besloten na de onrust van de laatste tijd in de wijk.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De app en website van RTL Nieuws zijn na een paar uur offline te zijn geweest weer online. De website was net als vele anderen uit voorzorg offline gehaald vanwege kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek in een pand aan De Klencke in Buitenveldert (Amsterdam-Zuid) en dat heeft te maken met de zaak-Hajar. Volgens de politie is het de locatie waar de 29-jarige Amsterdamse vermoedelijk om het leven is gekomen. Forensische opsporing en de recherche doen er uitgebreid onderzoek, aldus de politie.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Websites van zeker dertien van de 25 veiligheidsregio's in Nederland zijn woensdag offline door kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP. Organisaties halen hun websites uit voorzorg uit de lucht vanwege het risico op digitale aanvallen. Dat blijkt uit een inventarisatie van het ANP.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De grootste stijging van de zorgpremie in jaren maakt de aanstaande bezuinigingen op de zorg nog pijnlijker voor patiënten. Dat stelt Patiëntenfederatie Nederland nadat verzekeraar DSW woensdag de premie voor volgend jaar bekendmaakte. Dit in combinatie met het verhoogde eigen risico en het uitblijven van hogere zorgtoeslag gaat "nog meer patiënten in de financiële problemen brengen", schrijft de organisatie.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De website waarop lezers kunnen stemmen voor de NS Publieksprijs is woensdagmiddag offline gehaald na waarschuwingen over kwetsbaarheden in programmeertaal PHP. Boekenkoepel CPNB laat weten de website uit voorzorg te hebben gesloten.
10 uur geleden