Eline de Zeeuw nieuwe presentator NOS Sport
HILVERSUM (ANP) - Eline de Zeeuw wordt presentator bij NOS Sport. De 31-jarige De Zeeuw is volgens een woordvoerder van NOS Sport "een aanvulling op het presentatieteam" en geen vervanger van Tom Egbers, die al sinds maart niet op televisie te zien is.
De Zeeuw is sinds 2019 verslaggever bij NOS Sport, waar ze voor televisie en radio onder meer verslag deed van sportevenementen als het EK voetbal, het WK voetbal en de Olympische Spelen. Daarnaast geeft ze commentaar bij turnwedstrijden en sinds kort presenteert ze ook op de radio, bij NOS Langs de Lijn op NPO Radio 1.
De NOS stelde in maart 2023, na een publicatie in de Volkskrant over wangedrag op de redactie van NOS Sport, dat Egbers "een paar maanden" niet op televisie te zien zou zijn. Sindsdien heeft de NOS geen updates verstrekt over de status van Egbers. De omroep kan niet zeggen wanneer hier wel duidelijkheid over komt.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De omgeving van de Nierkerkestraat in Amsterdam-West is weer vrijgegeven, meldt de politie. Dinsdagmiddag crashte daar na een politieachtervolging een auto met daarin explosief materiaal. Alle bewoners van de huizen die werden ontruimd, mogen naar huis.
1 uur geledenFOZ DO IGUAÇU (ANP) - Een 26-jarige Nederlander is op dinsdagmiddag overleden bij een ongeluk tijdens een bootsafari bij de Iguaçu-watervallen op de grens van Brazilië en Argentinië. Dat melden verschillende media uit de regio. Er zouden meerdere Nederlanders op de boot hebben gezeten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij het Homomonument in Amsterdam zijn dinsdagavond enkele duizenden mensen samengekomen om stil te staan bij de slachtoffers van de aanslag op de Pride in Berlijn afgelopen zaterdag. Daarbij kwam een vrouw om het leven en raakten tientallen mensen gewond.
3 uur geledenGRAVE (ANP) - Een gevangene van de penitentiaire inrichting is vrijdag in het Noord-Brabantse Grave meermaals gestoken door een medegevangene. Dat zegt de advocaat van het slachtoffer desgevraagd. De dader is volgens hem de man die eerder Kamil E., chauffeur bij de moord op Peter R. de Vries, gestoken zou hebben in de PI Roermond.
3 uur geledenLEIDEN (ANP) - Door de aanhoudende droogte en de steeds lagere aanvoer van water via de Rijn neemt de verzilting in het westen van Nederland toe. Zout zeewater trekt steeds verder het binnenland in. Het Hoogheemraadschap van Rijnland, dat een deel van het kustgebied in Noord- en Zuid-Holland beheert, verwacht door het watertekort snel "pijnlijke maatregelen" te moeten nemen.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het reisadvies voor Spanje is vanaf dinsdag geel vanwege de natuurbranden die er woeden. Het ministerie van Buitenlandse Zaken laat weten dat het mogelijk is om naar Spanje te reizen, "maar bekijk voorafgaand en tijdens uw reis of uw bestemming getroffen is".
5 uur geledenVOGELWAARDE (ANP) - De inmiddels 20-jarige verdachte van het dodelijke ongeval in het Zeeuwse Vogelwaarde vorige maand blijft 60 dagen langer vastzitten. Dat heeft de rechter dinsdag besloten.
6 uur geleden