Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

El Ghazi vervangt bij PSV de naar Liverpool vertrokken Gakpo

El Ghazi vervangt bij PSV de naar Liverpool vertrokken Gakpo

EINDHOVEN (ANP) - Anwar El Ghazi begint zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Sparta Rotterdam als linksbuiten. De aanvaller neemt op die positie de plek in van de onlangs naar Liverpool vertrokken Cody Gakpo. Noni Madueke heeft ook een basisplek en start rechts voorin. Aanvoerder Luuk de Jong is de spits.

In vergelijking met de laatste competitiewedstrijd in november tegen AZ zijn centrale verdediger André Ramalho en controlerende middenvelder Érick Gutiérrez hun plek kwijt. Jarrad Branthwaite vervangt Ramalho. Op het middenveld kiest trainer Ruud van Nistelrooij voor Ibrahim Sangaré, Joey Veerman en aanvallende middenvelder Xavi Simons. Simons startte tegen AZ nog als voorhoedespeler.

Rechterverdediger Jordan Teze heeft zijn basisplek ook terug. Dat gaat ten koste van Philipp Mwene.

Guus Til zit op de bank.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

1 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

3 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

3 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

4 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

4 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

5 uur geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

6 uur geleden