El Ghazi bezorgt Villa zege op Wolves met penalty in blessuretijd
WOLVERHAMPTON (ANP) - Anwar El Ghazi heeft Aston Villa een overwinning bezorgd in de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. De oud-aanvaller van Ajax benutte diep in blessuretijd een strafschop: 0-1.
El Ghazi was een kwartier voor tijd ingevallen voor een andere voormalig Ajacied, Bertrand Traoré. Het was pas zijn eerste doelpunt in de Premier League van het seizoen.
In totaal werden er in het harde duel dertien gele kaarten gegeven. Douglas Luiz kreeg namens Aston Villa in de 85e minuut zijn tweede gele kaart en de thuisploeg speelde de laatste seconden van het duel ook met tien man na de tweede gele kaart voor João Moutinho.
Voor Aston Villa was het de zesde zege van het seizoen. De ploeg van El Ghazi passeerde de Wolves op de ranglijst en staat nu achtste. Wolverhampton Wanderers staat elfde.
Meer uit Voetbal
SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
17 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geleden