El Ghazi bezorgt Villa zege op Wolves met penalty in blessuretijd
WOLVERHAMPTON (ANP) - Anwar El Ghazi heeft Aston Villa een overwinning bezorgd in de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. De oud-aanvaller van Ajax benutte diep in blessuretijd een strafschop: 0-1.
El Ghazi was een kwartier voor tijd ingevallen voor een andere voormalig Ajacied, Bertrand Traoré. Het was pas zijn eerste doelpunt in de Premier League van het seizoen.
In totaal werden er in het harde duel dertien gele kaarten gegeven. Douglas Luiz kreeg namens Aston Villa in de 85e minuut zijn tweede gele kaart en de thuisploeg speelde de laatste seconden van het duel ook met tien man na de tweede gele kaart voor João Moutinho.
Voor Aston Villa was het de zesde zege van het seizoen. De ploeg van El Ghazi passeerde de Wolves op de ranglijst en staat nu achtste. Wolverhampton Wanderers staat elfde.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
12 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
13 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
15 uur geleden