Ekkelenkamp moet met Hertha BSC play-off tegen degradatie spelen
DORTMUND (ANP) - Middenvelder Jurgen Ekkelenkamp moet met Hertha BSC een play-off spelen om degradatie uit de Bundesliga te voorkomen. De club uit Berlijn, waar de oud-speler van Ajax de eerste helft tegen Borussia Dortmund meespeelde, leek lange tijd op weg om zich direct te handhaven. In de tweede helft veranderde een 1-0-voorsprong in een 2-1-nederlaag, mede door een doelpunt van Dortmund-spits Erling Haaland.
Concurrent VfB Stuttgart won in blessuretijd van 1. FC Köln (2-1) en speelde zich zo op basis van een beter doelsaldo veilig ten koste van Hertha.
Arminia Bielefeld degradeerde na een 1-1-gelijkspel thuis tegen nummer 4 RB Leipzig. Greuther Fürth, waar Nick Viergever en Jetro Willems spelen, was eerder al gedegradeerd.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
4 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden