
EK-tickets blijven ook in 2021 geldig
NYON (ANP) - De kaarten die aan voetballiefhebbers zijn verkocht voor het EK blijven geldig. De Europese federatie UEFA besloot dinsdag het EK te verplaatsen naar volgend jaar. De verkochte kaarten zijn ook dan te gebruiken, maar het is ook mogelijk om ze terug te geven. De kopers krijgen in dat geval hun geld terug.
Het EK zou komende zomer in twaalf Europese landen worden gehouden, met Amsterdam als een van de speelsteden. Het Nederlands elftal speelt z'n drie groepswedstrijden allemaal in de Johan Cruijff ArenA. De vraag naar kaarten voor het EK was enorm. Voor de 3 miljoen beschikbare kaarten kwamen zo'n 20 miljoen aanvragen binnen. De tickets werden via loting toegewezen.
De voetbalfans die zijn ingeloot voor een of meerdere wedstrijden en hun kaarten hebben betaald, behouden hun tickets nu het EK is uitgesteld. De toegangsbewijzen teruggeven aan de UEFA kan ook. De bond maakt binnen een maand bekend hoe dat proces in z'n werk gaat.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jorrel Hato heeft met een ruime zege zijn debuut voor Chelsea in de Premier League gemaakt. De van Ajax overgekomen verdediger won met zijn nieuwe ploeg het uitduel met West Ham United (1-5).
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het seizoen in de Bundesliga begonnen. De kampioen scoorde zesmaal in het thuisduel met RB Leipzig (6-0).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dani de Wit kan de komende weken niet voor FC Utrecht uitkomen. De aanvallende middenvelder heeft zondag een voetblessure opgelopen tijdens een duel met Sparta Rotterdam en moet voorlopig rust houden.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft zijn selectie van Curaçao verder versterkt. De ervaren bondscoach heeft zeven nieuwe spelers opgeroepen, onder wie Riechedly Bazoer, Shurandy Sambo, Tahith Chong en Tommy St. Jago.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - De jeugdteams van Vitesse nemen komend seizoen deel aan de KNVB-competities. Dit is de uitkomst van overleggen tussen de KNVB en Vitesse, die volgden na de intrekking van de proflicentie van de club. Vitesse laat weten dat trainers, spelers en ouders snel worden bijgepraat.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse komt dit seizoen niet in actie bij de amateurs. Dat heeft de Arnhemse voetbalclub in een verklaring aan het ANP laten weten. Of de club volgend seizoen met het eerste team wel de gang naar de amateurs maakt, is nu nog niet duidelijk.
9 uur geleden