EK-kaarten Duitsland-Frankrijk en finale meest gewild
NYON (ANP) - Voor het EK-duel tussen de ploegen van Duitsland en Frankrijk op 16 juni in München heeft de Europese voetbalbond UEFA 710.000 aanvragen voor kaartjes ontvangen. Dat is tien keer de capaciteit van de Allianz Arena. Alleen de finale, op 12 juli in Londen, is nog meer in trek. Daarvoor zijn 714.000 verzoeken binnengekomen.
In totaal zijn er meer dan 28 miljoen kaarten aangevraagd voor het evenement dat in twaalf landen, waaronder Nederland, wordt gehouden. Nooit eerder was de interesse voor een EK zo groot, meldt de UEFA. In de eerste verkoopfase waren afgelopen zomer 19,3 miljoen tickets aangevraagd, bij de tweede fase in december nog eens 8,9 miljoen.
Daarmee is de interesse nu al twee keer zo groot als voor het EK van 2016 dat in Frankrijk werd gehouden. In totaal zijn er 'slechts' 2,5 miljoen kaarten beschikbaar. In april volgt nog een verkoopronde voor de landen die zich via de play-offs nog moeten kwalificeren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
13 uur geleden