Eintracht Frankfurt zonder Kostic in Europese Supercup
HELSINKI (ANP) - Eintracht Frankfurt treedt woensdag in het duel met Real Madrid om de Europese Supercup aan zonder Filip Kostic. Volgens de winnaar van de Europa League is de Servische buitenspeler in gesprek met een andere club, naar verluidt gaat het om Juventus.
"Filip heeft zich vorig seizoen voorbeeldig gedragen en speelde een grote rol bij het winnen van de Europa League. We hebben altijd gezegd dat we hem niet in de weg zouden zitten zodra we een bod zouden ontvangen dat voor alle partijen goed zou zijn. We zijn momenteel in veelbelovende gesprekken met een andere club en er gaat een oplossing komen", aldus sportdirecteur Markus Krösche.
De 29-jarige Kostic, die vorig seizoen met Eintracht in de finale van de Europa League Rangers FC versloeg, speelde van 2012 tot 2014 bij FC Groningen.
Real Madrid is met nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni op het vliegtuig naar de Finse hoofdstad Helsinki gestapt. Ook Karim Benzema en Eden Hazard zijn van de partij bij de Madrilenen, die over een fitte selectie van 25 spelers beschikken.
De Europese Supercup begint om 21.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in het Olympiastadion, dat plaats biedt aan ruim 36.000 toeschouwers.
Real kan de prijs voor de vijfde keer winnen, de Duitse club won de Europese Supercup nog nooit.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - FC Twente is het niet gelukt zich te plaatsen voor de voorronde van de Champions League. De Enschedeërs verspeelden op de slotdag van de Eredivisie de derde plaats. Landskampioen PSV was in het Philips Stadion met 5-1 te sterk en kwam daarmee dit seizoen uit op 101 doelpunten in de competitie.
4 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten op de zesde plaats, goed voor een thuisduel in de play-offs om Europees voetbal. De formatie van de afscheidnemende trainer Ron Jans was in de eigen Galgenwaard met 2-0 te sterk voor middenmoter Fortuna Sittard.
5 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Voor Ajax is het seizoen na de laatste speelronde van de Eredivisie nog niet voorbij. De club uit de hoofdstad kwam in de uitwedstrijd tegen SC Heerenveen niet verder dan een gelijkspel (0-0) en neemt als nummer 5 van de eindklassering deel aan de play-offs om een plek in de voorronden van de Conference League.
6 minuten geledenPISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
6 uur geleden