Eintracht Frankfurt zonder Kostic in Europese Supercup
HELSINKI (ANP) - Eintracht Frankfurt treedt woensdag in het duel met Real Madrid om de Europese Supercup aan zonder Filip Kostic. Volgens de winnaar van de Europa League is de Servische buitenspeler in gesprek met een andere club, naar verluidt gaat het om Juventus.
"Filip heeft zich vorig seizoen voorbeeldig gedragen en speelde een grote rol bij het winnen van de Europa League. We hebben altijd gezegd dat we hem niet in de weg zouden zitten zodra we een bod zouden ontvangen dat voor alle partijen goed zou zijn. We zijn momenteel in veelbelovende gesprekken met een andere club en er gaat een oplossing komen", aldus sportdirecteur Markus Krösche.
De 29-jarige Kostic, die vorig seizoen met Eintracht in de finale van de Europa League Rangers FC versloeg, speelde van 2012 tot 2014 bij FC Groningen.
Real Madrid is met nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni op het vliegtuig naar de Finse hoofdstad Helsinki gestapt. Ook Karim Benzema en Eden Hazard zijn van de partij bij de Madrilenen, die over een fitte selectie van 25 spelers beschikken.
De Europese Supercup begint om 21.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in het Olympiastadion, dat plaats biedt aan ruim 36.000 toeschouwers.
Real kan de prijs voor de vijfde keer winnen, de Duitse club won de Europese Supercup nog nooit.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
5 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
29 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
48 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
1 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
2 uur geleden