Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eintracht Frankfurt zonder Kostic in Europese Supercup

Eintracht Frankfurt zonder Kostic in Europese Supercup

HELSINKI (ANP) - Eintracht Frankfurt treedt woensdag in het duel met Real Madrid om de Europese Supercup aan zonder Filip Kostic. Volgens de winnaar van de Europa League is de Servische buitenspeler in gesprek met een andere club, naar verluidt gaat het om Juventus.

"Filip heeft zich vorig seizoen voorbeeldig gedragen en speelde een grote rol bij het winnen van de Europa League. We hebben altijd gezegd dat we hem niet in de weg zouden zitten zodra we een bod zouden ontvangen dat voor alle partijen goed zou zijn. We zijn momenteel in veelbelovende gesprekken met een andere club en er gaat een oplossing komen", aldus sportdirecteur Markus Krösche.

De 29-jarige Kostic, die vorig seizoen met Eintracht in de finale van de Europa League Rangers FC versloeg, speelde van 2012 tot 2014 bij FC Groningen.

Real Madrid is met nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni op het vliegtuig naar de Finse hoofdstad Helsinki gestapt. Ook Karim Benzema en Eden Hazard zijn van de partij bij de Madrilenen, die over een fitte selectie van 25 spelers beschikken.

De Europese Supercup begint om 21.00 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in het Olympiastadion, dat plaats biedt aan ruim 36.000 toeschouwers.

Real kan de prijs voor de vijfde keer winnen, de Duitse club won de Europese Supercup nog nooit.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

5 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

5 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

6 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

6 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

9 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

10 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

10 uur geleden