Eintracht Frankfurt vierde na zege op Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft met een zege op Hoffenheim de vierde plaats in de Bundesliga overgenomen van het Bayer Leverkusen van coach Peter Bosz. Frankfurt won met 3-1 bij Hoffenheim en is zo op 36 punten gekomen, 1 punt meer dan Leverkusen. Koploper Bayern München, dat vrijdag al won van Hertha BSC, heeft 12 punten meer.
Filip Kostic had de bezoekers na een kwartier op voorsprong gezet. Hoffenheim, waar de Nederlandse verdedigers Joshua Brenet en Melayro Bogarde de hele wedstrijd op de bank bleven, kwam vlak na rust op gelijke hoogte. Ihlas Bebou maakte op aangeven van Andrej Kramaric gelijk. Evan N'Dicka kopte Frankfurt na ruim een uur op 2-1 en André Silva verdubbelde de voorsprong 2 minuten later.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden