Eintracht Frankfurt vierde na zege op Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft met een zege op Hoffenheim de vierde plaats in de Bundesliga overgenomen van het Bayer Leverkusen van coach Peter Bosz. Frankfurt won met 3-1 bij Hoffenheim en is zo op 36 punten gekomen, 1 punt meer dan Leverkusen. Koploper Bayern München, dat vrijdag al won van Hertha BSC, heeft 12 punten meer.
Filip Kostic had de bezoekers na een kwartier op voorsprong gezet. Hoffenheim, waar de Nederlandse verdedigers Joshua Brenet en Melayro Bogarde de hele wedstrijd op de bank bleven, kwam vlak na rust op gelijke hoogte. Ihlas Bebou maakte op aangeven van Andrej Kramaric gelijk. Evan N'Dicka kopte Frankfurt na ruim een uur op 2-1 en André Silva verdubbelde de voorsprong 2 minuten later.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
16 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
19 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
19 uur geleden