Eintracht Frankfurt schrijft Van de Beek niet in voor Europa
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft Donny van de Beek niet ingeschreven voor de knock-outfase van de Conference League. De 26-jarige Nederlander kwam afgelopen maand op huurbasis over van Manchester United.
De clubs die nog actief zijn in Europa mogen na de jaarwisseling drie veranderingen aanbrengen in hun selecties. Frankfurt koos voor oud-PSV'er Philipp Max en nieuwkomers Sasa Kalajdzic en Hugo Ekitike, die eveneens op huurbasis arriveerden.
Van de Beek kwam de laatste weken drie keer in actie in de Bundesliga, maar maakte geen enkele keer de 90 minuten vol. Zaterdag bleef hij op de bank tijdens de 2-0-nederlaag bij FC Köln.
Frankfurt speelt op 15 en 22 februari tegen het Belgische Union in de tussenronde van de Conference League.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
15 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
5 uur geleden