Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eintracht Frankfurt rekent op invasie van fans in Londen

Eintracht Frankfurt rekent op invasie van fans in Londen

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt verwacht opnieuw een invasie van fans die de club bijstaan in uitduels in de Europa League. De Duitse club neemt het donderdag in de halve finales op tegen West Ham en kreeg 5000 tickets toebedeeld voor het duel in het London Stadium. Eintracht verwacht dat "tienduizenden fans" de reis naar Engeland maken.

In de vorige ronde verraste Eintracht door met 3-2 te winnen bij FC Barcelona en zo de halve finales te bereiken. In Camp Nou zaten naar schatting 30.000 Duitse aanhangers. "Onze fans reizen graag om hun club te steunen. Daarom waren er in 2019 al 15.000 mee naar Milaan voor ons duel met Internazionale", vertelde Eintracht-directeur Axel Hellmann. "Die 30.000 in Barcelona was een absoluut clubrecord. De vele fans die met ons meereizen horen bij het DNA van de club. Ik ben er zeker van dat er veel meer dan 5000 fans naar Londen komen." De club rekent op een veelvoud.

In Barcelona was verontwaardiging omdat zo veel Spaanse kaarthouders hun stoel blijkbaar aan Duitse fans hadden verkocht. "Het voelt alsof we in ons eigen huis bestolen zijn", omschreef Barça-coach Xavi de wedstrijd tegen Frankfurt en met name de vocale overheersing in Camp Nou van de Eintracht-fans. West Ham heeft zijn supporters gewaarschuwd tickets niet door te verkopen aan fans uit Duitsland.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

3 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

8 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

18 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

20 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

21 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

21 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

23 uur geleden