Eintracht Frankfurt ook in Duitse beker te sterk voor RB Leipzig
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft voor de tweede keer in anderhalve week op eigen veld gewonnen van RB Leipzig. Het duel in de achtste finales van de Duitse beker eindigde dinsdagavond in 3-1. Eind vorige maand was de huidige nummer 11 met 2-0 te sterk voor Leipzig, dat mede door die nederlaag op de ranglijst inmiddels door Bayern München van de koppositie is verdreven.
Voor Eintracht, met Jonathan de Guzman als bankzitter, kwamen Filip Kostic (twee) en André Silva tot scoren. Silva verving in de frontlinie Bas Dost, die door maag- en darmproblemen niet beschikbaar was. Dani Olmo maakte het doelpunt namens de bezoekers. Leipzig haalde vorig seizoen nog de bekerfinale waarin Bayern München met 3-0 zegevierde.
Fortuna Düsseldorf schakelde FC Kaiserslautern met 5-2 uit.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
21 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
22 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geleden