Eintracht Frankfurt ook in Duitse beker te sterk voor RB Leipzig
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft voor de tweede keer in anderhalve week op eigen veld gewonnen van RB Leipzig. Het duel in de achtste finales van de Duitse beker eindigde dinsdagavond in 3-1. Eind vorige maand was de huidige nummer 11 met 2-0 te sterk voor Leipzig, dat mede door die nederlaag op de ranglijst inmiddels door Bayern München van de koppositie is verdreven.
Voor Eintracht, met Jonathan de Guzman als bankzitter, kwamen Filip Kostic (twee) en André Silva tot scoren. Silva verving in de frontlinie Bas Dost, die door maag- en darmproblemen niet beschikbaar was. Dani Olmo maakte het doelpunt namens de bezoekers. Leipzig haalde vorig seizoen nog de bekerfinale waarin Bayern München met 3-0 zegevierde.
Fortuna Düsseldorf schakelde FC Kaiserslautern met 5-2 uit.
Meer uit Voetbal
PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
16 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
16 uur geleden