Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eintracht Frankfurt koopt spits Silva van AC Milan

Eintracht Frankfurt koopt spits Silva van AC Milan

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de huur van de Portugese spits André Silva omgezet in een koop. Hoeveel de Duitse Bundesligaclub heeft betaald aan AC Milan, is niet bekend. Silva speelde afgelopen seizoen al op huurbasis voor Eintracht en maakte zestien doelpunten. Hij was daarmee de clubtopscorer.

De 24-jarige Silva kwam in de zomer van 2017 voor 38 miljoen euro over van Porto naar AC Milan. De Italiaanse club bleek toch geen grote plannen met hem te hebben en deed de 35-voudig Portugese international al gauw in de verhuur.

Bij Eintracht bloeide hij op en Silva was vooral trefzeker na de coronapauze. Technisch directeur Ferdi Bobic liet op de website weten dat de club niet heeft geaarzeld de spits in te lijven en hem een contract tot en met juni 2023 aan te bieden. "Hij is een jonge en flexibele aanvaller die zich nog verder kan ontwikkelen. We zijn ervan overtuigd dat we hem hier in Frankfurt naar een nog hoger niveau kunnen tillen."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

3 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

4 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

7 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden