Eintracht Frankfurt bij Salzburg niet in problemen
SALZBURG (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft zich als verwacht ten koste van Red Bull Salzburg geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. Na de overwinning van 4-1 in eigen huis vorige week kwamen de Duitsers in Oostenrijk niet meer echt in de problemen: 2-2. De ontmoeting was donderdag vanwege extreme wind in de omgeving van het stadion uitgesteld.
Door Andreas Ulmer kwamen de Oostenrijkers al na tien minuten op voorsprong, wat de hoop op een goede afloop deed toenemen. De gelijkmaker na ruim een half uur van André Silva leek echter de definitieve beslissing in Duits voordeel. Halverwege de tweede helft zette Jérôme Onguéné Salzburg opnieuw op voorsprong. Weer maakte Silva gelijk.
De geblesseerde Nederlandse spits Bas Dost ontbrak bij de Duitsers.
Tegenstander van Frankfurt in de achtste finales is het Zwitserse FC Basel. Er zitten geen Nederlandse clubs bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
10 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
10 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
12 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
12 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
17 uur geleden