Eintracht Frankfurt bij Salzburg niet in problemen
SALZBURG (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft zich als verwacht ten koste van Red Bull Salzburg geplaatst voor de achtste finales van de Europa League. Na de overwinning van 4-1 in eigen huis vorige week kwamen de Duitsers in Oostenrijk niet meer echt in de problemen: 2-2. De ontmoeting was donderdag vanwege extreme wind in de omgeving van het stadion uitgesteld.
Door Andreas Ulmer kwamen de Oostenrijkers al na tien minuten op voorsprong, wat de hoop op een goede afloop deed toenemen. De gelijkmaker na ruim een half uur van André Silva leek echter de definitieve beslissing in Duits voordeel. Halverwege de tweede helft zette Jérôme Onguéné Salzburg opnieuw op voorsprong. Weer maakte Silva gelijk.
De geblesseerde Nederlandse spits Bas Dost ontbrak bij de Duitsers.
Tegenstander van Frankfurt in de achtste finales is het Zwitserse FC Basel. Er zitten geen Nederlandse clubs bij de laatste zestien.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
7 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
9 uur geleden