Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eintracht bezorgt Schalke vijfde nederlaag sinds herstart

Eintracht bezorgt Schalke vijfde nederlaag sinds herstart

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft Schalke 04 de vijfde nederlaag bezorgd sinds de hervatting van de Bundesliga. Het werd 2-1. Door het verlies grijpt Schalke 04 zo goed als zeker naast Europees voetbal.

De van AC Milan gehuurde André Silva zette de thuisploeg na een klein half uur op voorsprong en verdediger David Abraham maakte er kort na rust met zijn hoofd 2-0 van. Via een kopbal van Weston McKennie uit een vrije trap kwam Schalke terug tot 2-1, maar tot de gelijkmaker kwam het niet.

Schalke speelde het laatste kwartier met tien man na de tweede gele kaart voor Can Bozdogan. Een paar minuten later mocht Bas Dost invallen bij Eintracht Frankfurt, maar hij kwam niet tot scoren.

Europa League

Eintracht Frankfurt maakt door de overwinning nog wel een kleine kans op deelname aan de Europa League, waarin het dit seizoen nog van de partij is. Uitschakeling in de achtste finales is nabij na de 3-0-nederlaag in de thuiswedstrijd tegen FC Basel.

Schalke, voor de winterstop nog een kanshebber voor een Champions League-ticket, heeft na de coronapauze uit zeven duels pas twee punten gehaald. De achterstand op nummer 7 Freiburg is nu zes punten, terwijl beide clubs nog maar twee duels te spelen hebben.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

53 minuten geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

54 minuten geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

3 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

6 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

6 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

11 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden