Eindtoernooi Euro Hockey League opnieuw in Amstelveen
AMSTELVEEN (ANP) - Het Wagener Stadion in Amstelveen is volgend jaar opnieuw het decor voor het eindtoernooi van de Euro Hockey League. De beste hockeyteams van Europa strijden in het paasweekend, van 14 tot en met 18 april, om de belangrijkste Europese prijs voor clubs.
"We organiseren de EHL in een speciaal jubileumjaar voor onze club, een van de oudste van het continent, als we in 2022 130 jaar hockey vieren", aldus organisator Erich Schnoeckel. "Als alles volgens plan loopt, hopen we bij AH&BC Amsterdam iedereen te kunnen verwelkomen in het iconische hockeystadion."
In totaal doen er twaalf mannenploegen en acht vrouwenteams mee. Dit jaar ging de titel bij de mannen naar Bloemendaal, bij de vrouwen werden de hockeysters van Den Bosch kampioen. Ook toen was het Wagener Stadion, waar toen geen publiek welkom was, de plaats van handeling.
De loting voor de Final12 voor mannen en Final8 voor vrouwen wordt op dinsdag 30 november verricht.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
48 minuten geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
3 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
19 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
22 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
23 uur geleden