Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eindhoven Airport nog zeker rest van de dag last van mist

Eindhoven Airport nog zeker rest van de dag last van mist

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft nog zeker de hele dinsdag last van mist, zegt een woordvoerder. Eerder meldde de luchthaven dat tot 11.00 uur geen aankomend en vertrekkend vliegverkeer mogelijk was door dichte mist. Daarin komt vooralsnog geen verandering. Vluchten worden omgeleid naar onder meer Weeze, Maastricht en Keulen. Eindhoven Airport raadt reizigers aan de actuele vluchtinformatie in de gaten te houden.

Ook Schiphol heeft last van de mist, maar wel veel minder. Op die luchthaven zijn "wel wat vluchten vertraagd", maar is niets geannuleerd, laat een woordvoerster weten. "In heel Europa is op dit moment mist, dat zorgt voor een domino-effect voor vertragingen", aldus de woordvoerster.

Rotterdam The Hague Airport zei weinig last te hebben van de mist omdat er weinig vluchten gepland stonden voor dinsdagochtend, zegt een woordvoerster. Sommige vluchten die nog aan moeten komen, moeten nog wel uitwijken omdat landen door de mist bemoeilijkt wordt. "Dat blijft helaas langer dan verwacht", aldus de woordvoerster.

Een uitgeweken vliegtuig dat op een andere luchthaven staat, kan problemen geven voor andere vertrekkende vluchten omdat er dan geen toestel beschikbaar is. De impact daarvan kon de woordvoerster echter nog niet duiden.

Meer uit Binnenland

Ruim 70 procent gemeenten huisvest te weinig statushouders

DEN HAAG (ANP) - Ruim zeven op de tien gemeenten maken te weinig woonruimte vrij voor statushouders. Dat blijkt uit een analyse van het ANP van de recentste cijfers van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Minder dan een derde van de gemeenten, 98 in totaal, voldeed op 1 januari 2026 aan de taakstelling die de overheid hun oplegt.

6 minuten geleden
Informateur: minderheidskabinet wordt wennen, vergt leiderschap

DEN HAAG (ANP) - Een minderheidskabinet wordt wennen, zei informateur Rianne Letschert nadat de onderhandelende partijen op die vorm van samenwerking hebben ingezet. "Dat vergt iets van de manier van samenwerken van een parlement. Dat vergt iets van leiderschap, hoe je dat doet."

35 minuten geleden
Jongens blijven weekend in cel na de dood van man in Schiedam

SCHIEDAM (ANP) - De jongens van 16 en 17 jaar uit Schiedam die donderdag werden aangehouden omdat vermoed wordt dat ze betrokken zijn bij de dood van een 60-jarige Schiedammer, blijven het weekend in de cel. Dat is vrijdag besloten nadat was getoetst of de verdenkingen daarvoor gegrond zijn.

58 minuten geleden
Taakstraf voor brengen Hitlergroet bij anti-immigratieprotest

AMSTERDAM (ANP) - De politierechter heeft vrijdag een 49-jarige man uit Noordwijk veroordeeld tot een taakstraf van veertig uur voor het brengen van de Hitlergroet op 12 oktober 2025 in Amsterdam. Die dag was er een groot anti-immigratieprotest in de hoofdstad.

1 uur geleden
Ook komende dagen kan winterweer bezorging kranten hinderen

AMSTERDAM (ANP) - Ook de komende dagen kunnen krantenbezorgers hinder ondervinden van de kou en gladheid. Dat laten uitgeverijen DPG Media en Mediahuis weten. Dat betekent dat de krant misschien later komt of in sommige gebieden niet bezorgd kan worden.

1 uur geleden
OM stopt onderzoek lekken sollicitatie Lahlah in Delft en Tilburg

BREDA/DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft geen aanknopingspunten om een strafrechtelijk onderzoek te beginnen naar het lekken van de sollicitatie van Esmah Lahlah voor burgemeestersfuncties in Delft en Tilburg. Afgelopen jaar lekte uit dat het Tweede Kamerlid van GroenLinks-PvdA op beide vacatures had gesolliciteerd. Omdat daarmee de geheimhoudingsplicht die rond zulke procedures geldt werd geschonden, deden de commissarissen van de Koning in Zuid-Holland en Noord-Brabant aangifte.

1 uur geleden
Schrijfster Astrid Roemer (78) overleden

PARAMARIBO (ANP) - Schrijfster Astrid Roemer is overleden op 78-jarige leeftijd. Dat bevestigt haar uitgeverij Prometheus na berichtgeving van onder meer de Surinaamse website Starnieuws. Ze brak in Nederland door in 1982 met Over de gekte van een vrouw, "een experimentele roman over de complexiteit van het vrouw-zijn", vermeldt de uitgeverij op de website. Roemer was een belangrijke stem in de Nederlands-Caribische literatuur.

2 uur geleden