Eindelijk weer winst voor Sevilla
LEGANÉS (ANP) - Sevilla heeft dinsdag eindelijk weer een overwinning geboekt. Na vier gelijke spelen op rij werd Leganés met 3-0 verslagen. Luuk de Jong kwam pas in de slotminuut van de bank in het voorstadje van Madrid. Twee doelpunten kwamen op naam van Oliver Torres.
Coach Julen Lopetegui kon een serie van negen duels overleggen, maar de laatste vier wedstrijden werd er telkens gelijkgespeeld. In de strijd om een ticket voor de Champions League was de overwinning daarom meer dan welkom. Torres schoot in de 23e minuut raak uit een afgeslagen corner. Twaalf minuten later zorgde diezelfde middenvelder, op aangeven van aanvoerder Jesús Navas, ook voor de 2-0.
Lopetegui zag vanwege een schorsing vanaf de tribunes toe hoe Munir El Haddadi er in de slotfase nog 3-0 van maakte. Zijn ploeg nam weer afstand van Getafe en Villarreal, teams die ook nog azen op een Champions League-ticket. Voor Leganés dreigt een gang naar het tweede niveau van Spanje. Het staat voorlaatste.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.
5 uur geledenKOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.
7 uur geledenPTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
9 uur geleden