Einde seizoen voor Willems bij Newcastle
NEWCASTLE (ANP) - Jetro Willems kan dit seizoen niet meer in actie komen voor Newcastle United. De 25-jarige linksback heeft een kruisband in zijn linkerknie afgescheurd, zei trainer Steve Bruce maandag op een persconferentie. "Het is wat we al vreesden. Hij is een erg betrouwbare speler voor ons geweest en we zullen hem missen", aldus Bruce. "We wensen hem een spoedig herstel."
Voormalig PSV'er en 22-voudig international Willems moest zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Chelsea al na twaalf minuten per brancard van het veld worden gedragen. De verdediger kwam na een luchtduel verkeerd terecht en bleef kermend van de pijn liggen.
"We hebben naar de herhaling gekeken en dan zie je meteen dat het afschuwelijk is. We hopen dat hij de banden verrekt heeft, maar ik ben bang dat het veel erger is", zei Bruce kort na de wedstrijd al.
Newcastle huurt Willems, die in Engeland weer was uitgegroeid tot een vaste waarde, voor één seizoen van Eintracht Frankfurt. Daarvoor speelde hij voor PSV en Sparta.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
14 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
16 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
17 uur geleden