Einde seizoen voor Willems bij Newcastle
NEWCASTLE (ANP) - Jetro Willems kan dit seizoen niet meer in actie komen voor Newcastle United. De 25-jarige linksback heeft een kruisband in zijn linkerknie afgescheurd, zei trainer Steve Bruce maandag op een persconferentie. "Het is wat we al vreesden. Hij is een erg betrouwbare speler voor ons geweest en we zullen hem missen", aldus Bruce. "We wensen hem een spoedig herstel."
Voormalig PSV'er en 22-voudig international Willems moest zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Chelsea al na twaalf minuten per brancard van het veld worden gedragen. De verdediger kwam na een luchtduel verkeerd terecht en bleef kermend van de pijn liggen.
"We hebben naar de herhaling gekeken en dan zie je meteen dat het afschuwelijk is. We hopen dat hij de banden verrekt heeft, maar ik ben bang dat het veel erger is", zei Bruce kort na de wedstrijd al.
Newcastle huurt Willems, die in Engeland weer was uitgegroeid tot een vaste waarde, voor één seizoen van Eintracht Frankfurt. Daarvoor speelde hij voor PSV en Sparta.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
18 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden