Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Einde seizoen voor Utrecht-aanvoerder Janssen

Einde seizoen voor Utrecht-aanvoerder Janssen

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan dit seizoen niet meer beschikken over aanvoerder Willem Janssen. De 33-jarige verdediger heeft een zware knieblessure opgelopen in het midweekse bekerduel met FC Eindhoven, dat de Utrechters pas in de verlenging wisten te winnen (1-2). Hoewel nog geen exacte diagnose is gesteld, weet trainer John van den Brom al dat hij zeker tot aan de zomer geen beroep meer kan doen op Janssen, die in het verleden al vaker met zware knieblessures kampte.

"Iemand anders zal zijn positie overnemen, maar dat neemt niet weg dat het gemis van Willem enorm is", zei Van den Brom een dag voor de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. "Buiten dat hij een heel goede centrale verdediger is, is hij ook de aanvoerder in de kleedkamer. Die rol neemt hij fantastisch op zich. Andere jongens zullen nu ieder voor zich een stukje van die rol moeten overnemen."

Middenvelder Joris van Overeem is ook weggevallen voor het duel met ADO. "Opgeteld bij de jongens die er al een tijdje niet bij zijn, is het lijstje met blessures groot. Gelukkig hebben we een goede selectie staan", aldus Van den Bom.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

3 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden