Einde seizoen voor Utrecht-aanvoerder Janssen
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan dit seizoen niet meer beschikken over aanvoerder Willem Janssen. De 33-jarige verdediger heeft een zware knieblessure opgelopen in het midweekse bekerduel met FC Eindhoven, dat de Utrechters pas in de verlenging wisten te winnen (1-2). Hoewel nog geen exacte diagnose is gesteld, weet trainer John van den Brom al dat hij zeker tot aan de zomer geen beroep meer kan doen op Janssen, die in het verleden al vaker met zware knieblessures kampte.
"Iemand anders zal zijn positie overnemen, maar dat neemt niet weg dat het gemis van Willem enorm is", zei Van den Brom een dag voor de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. "Buiten dat hij een heel goede centrale verdediger is, is hij ook de aanvoerder in de kleedkamer. Die rol neemt hij fantastisch op zich. Andere jongens zullen nu ieder voor zich een stukje van die rol moeten overnemen."
Middenvelder Joris van Overeem is ook weggevallen voor het duel met ADO. "Opgeteld bij de jongens die er al een tijdje niet bij zijn, is het lijstje met blessures groot. Gelukkig hebben we een goede selectie staan", aldus Van den Bom.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
9 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
13 uur geleden