Einde seizoen voor sprinter Van Gool
TILBURG (ANP) - Sprinter Joris van Gool komt dit jaar niet meer in actie. De Nederlands kampioen op de 100 meter heeft een rugblessure. "De rest van mijn seizoen gaat in rook op", schrijft Van Gool op Twitter.
De Brabander veroverde twee weken geleden bij de NK in Utrecht het goud op de sprint in een tijd van 10,17 seconden, een honderdste boven zijn persoonlijk record. Begin dit jaar pakte Van Gool ook de Nederlandse indoortitel op de 60 meter. "Ik ben gedwongen mijn seizoen te beëindigen vanwege een lichte rugblessure. Niet iets ernstigs, maar dit is niet de tijd om risico's te nemen. Ik kom volgend jaar sneller en sterker terug. Ik ga er samen met mijn team voor zorgen dat het een geweldig olympisch jaar wordt."
De Brabander, die volgend jaar wil meedoen aan de uitgestelde Olympische Spelen van Tokio, had onder meer nog wedstrijden in Duitsland en Zwitserland op zijn programma staan. Hij zou ook meedoen aan de Gouden Spike in Leiden.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
8 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
12 uur geleden