Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Einde seizoen voor AZ-verdediger Hatzidiakos

Einde seizoen voor AZ-verdediger Hatzidiakos

ALKMAAR (ANP) - Voor verdediger Pantelis Hatzidiakos van AZ zit het seizoen er al op. De Griekse international heeft een zware knieblessure overgehouden aan het Europese duel met Partizan Belgrado. Hatzidiakos ging kort na rust per brancard van het veld in Den Haag, waar AZ nog altijd z'n thuiswedstrijden afwerkt.

De 22-jarige Griek is de laatste weken bij afwezigheid van de geblesseerde Ron Vlaar een vaste waarde. Hatzidiakos vormt het hart van de defensie met Stijn Wuytens. Hij werd tegen Partizan Belgrado bij een achterstand van 2-0 vervangen door spits Ferdy Druijf, die in de slotfase met twee doelpunten AZ een punt bezorgde (2-2) en daarmee een vervolg in de Europa League.

"Buiten het feit dat hij een geweldige gozer is, is hij aan een fantastisch seizoen bezig", zei trainer Arne Slot in Den Haag. "Hij heeft niet voor niets zijn debuut voor Griekenland gemaakt. Ik hoop vooral voor hem, maar natuurlijk ook voor het team en voor mijzelf, dat het allemaal meevalt." De schade bleek echter groot.

In de eredivisie staat AZ op de tweede plaats, zes punten achter koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Van Bommel 'bijna 100 procent tevreden' na debuut bij België

N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea

1 uur geleden
Frankrijk verslaat Turkije bij debuut bondscoach Zidane

İZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

6 uur geleden
Van Bommel debuteert als bondscoach van België met zege op Italië

ROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.

6 uur geleden
Ajax noteerde afgelopen seizoen 2 miljoen euro winst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.

10 uur geleden
Poolse scheidsrechter Marciniak fluit uitduel Oranje in Servië

NYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.

16 uur geleden
Oranje traint dag na duel met Duitsland met invallers en reserves

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.

16 uur geleden
Wirtz en Burkardt vervangen geblesseerd duo bij Duitsland

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.

16 uur geleden