Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Einde seizoen voor AZ-verdediger Hatzidiakos

Einde seizoen voor AZ-verdediger Hatzidiakos

ALKMAAR (ANP) - Voor verdediger Pantelis Hatzidiakos van AZ zit het seizoen er al op. De Griekse international heeft een zware knieblessure overgehouden aan het Europese duel met Partizan Belgrado. Hatzidiakos ging kort na rust per brancard van het veld in Den Haag, waar AZ nog altijd z'n thuiswedstrijden afwerkt.

De 22-jarige Griek is de laatste weken bij afwezigheid van de geblesseerde Ron Vlaar een vaste waarde. Hatzidiakos vormt het hart van de defensie met Stijn Wuytens. Hij werd tegen Partizan Belgrado bij een achterstand van 2-0 vervangen door spits Ferdy Druijf, die in de slotfase met twee doelpunten AZ een punt bezorgde (2-2) en daarmee een vervolg in de Europa League.

"Buiten het feit dat hij een geweldige gozer is, is hij aan een fantastisch seizoen bezig", zei trainer Arne Slot in Den Haag. "Hij heeft niet voor niets zijn debuut voor Griekenland gemaakt. Ik hoop vooral voor hem, maar natuurlijk ook voor het team en voor mijzelf, dat het allemaal meevalt." De schade bleek echter groot.

In de eredivisie staat AZ op de tweede plaats, zes punten achter koploper Ajax.

Meer uit Voetbal

Oostenrijkse bondscoach ontkent salonremise tegen Algerije

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.

29 minuten geleden
Tunesië strandt als enige Afrikaanse deelnemer in groepsfase WK

MONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.

2 uur geleden
Argentinië beducht voor 'zeer lastig' Kaapverdië op WK voetbal

ARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.

2 uur geleden
Iran niet als nummer 3 naar laatste 32 van WK, Algerije wel

TIJUANA (ANP) - Iran is er niet in geslaagd voor het eerst in de geschiedenis op een WK voetbal voorbij de groepsfase te komen. Het Aziatische land hoort niet bij de acht beste nummers 3 en is uitgeschakeld. Iran gaat met 3 punten naar huis. Algerije plaatste zich als achtste nummer 3 bij de laatste 32 na een 3-3-gelijkspel tegen Oostenrijk.

4 uur geleden
Argentinië wint groep en treft Kaapverdië in zestiende finales WK

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het overdekte stadion van Dallas de derde groepswedstrijd met 3-1 van Jordanië gewonnen. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni treft het verrassende Kaapverdië in de nacht van vrijdag op zaterdag in de zestiende finales van het WK voetbal in Miami Gardens.

4 uur geleden
Messi scherpt record op WK voetbal aan met negentien treffers

DALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.

4 uur geleden
Colombia na 0-0 tegen Portugal eerste in groep, Congo ook door

MIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.

7 uur geleden