Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Einde DEEN-supermarkten nadert

Einde DEEN-supermarkten nadert

DEN HAAG (ANP) - De laatste DEEN-supermarkten sluiten binnenkort hun deuren. De winkels in Harderwijk en Tuitjenhoorn zijn vrijdag nog open. De laatste DEEN-supermarkt, die in Heemskerk, gaat op zondag 21 november dicht. De voormalige DEEN in Assendelft opent vrijdag als Albert Heijn de deuren. Daarmee is de verbouwing van de door Albert Heijn overgenomen winkels volgens dat bedrijf voltooid.

Eerder werd bekend dat DEEN is verkocht aan Albert Heijn, Vomar Voordeelmarkt en DekaMarkt. Daarmee komt er na 88 jaar een einde aan de supermarkten. Bijna de helft van de tachtig DEEN-winkels is omgebouwd tot Albert Heijn-filiaal. DekaMarkt heeft negentien winkels overgenomen en Vomar 23. Daarbij zijn de medewerkers van de supermarkten overgegaan naar de nieuwe eigenaren.

DEEN ontstond in 1933 in Hoorn als kruidenierswinkel en groeide uit tot een supermarktbedrijf dat met name in Noord-Holland actief is, maar ook filialen had in Flevoland, Gelderland, Overijssel en Utrecht. De keten was goed voor een landelijk marktaandeel van ruim 2 procent.

Meer uit Financieel

Werkgevers ov willen bonden aan tafel krijgen met nieuw voorstel

DEN HAAG (ANP) - Werkgevers in het streekvervoer hebben woensdagochtend een nieuw voorstel verstuurd aan de vakbonden om de onderhandelingen over een nieuwe cao te hervatten. Vereniging Werkgevers Openbaar Vervoer (VWOV) heeft de bonden tot 13.00 uur gegeven om te reageren. FNV en CNV bevestigen de brief te hebben ontvangen en bestuderen die momenteel.

9 minuten geleden
Brussel onderzoekt Booking.com om bestrijding onlinefraude

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie start een onderzoek naar Booking.com omdat het online fraude en oplichting onvoldoende bestrijdt. Dat heeft een woordvoerder van de Commissie woensdag gezegd.

19 minuten geleden
NCSC: nog geen misbruik gesignaleerd na kwetsbaarheden in PHP

DEN HAAG (ANP) - Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) heeft na het bekend worden van kwetsbaarheden in programmeertaal PHP nog geen "actief misbruik" gesignaleerd. Het centrum adviseert organisaties wel nadrukkelijk om alvast voorbereidingen te treffen op de updates die woensdagmiddag beschikbaar worden gesteld, zodat die zo snel mogelijk geïnstalleerd kunnen worden.

21 minuten geleden
Moskou: eerste tanker Russische diesel vertrekt donderdag naar VS

MOSKOU (ANP/AFP/DPA) - De eerste tanker met Russische diesel vertrekt donderdag naar de Verenigde Staten, heeft de Russische vicepremier Alexander Novak gezegd. Het gaat om de eerste levering in het kader van een dieseldeal tussen de VS en Rusland.

24 minuten geleden
Voormalige centralebankgouverneur Hongarije gearresteerd

BOEDAPEST (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De voormalige gouverneur van de Hongaarse centrale bank György Matolcsy is woensdag gearresteerd in een onderzoek van de Hongaarse autoriteiten naar verduistering en fraude. Hij was twaalf jaar lang gouverneur en een bondgenoot van oud-premier Viktor Orbán. Matolcsy trad in maart 2025 af bij de National Bank of Hungary.

31 minuten geleden
Picnic haalt website niet offline ondanks PHP-kwetsbaarheden

AMSTERDAM (ANP) - Websuper Picnic haalt zijn website niet offline, ondanks dat die wel op programmeertaal PHP draait. Volgens een woordvoerder is zo'n ingreep in het geval van Picnic niet nodig. "Onze website is alleen een uithangbord. Je kunt daar niet bestellen." Volgens een woordvoerder draaien de bestelapp en alle belangrijke systemen van Picnic niet op PHP.

36 minuten geleden
Banken bekijken gevolgen uitspraak bankfraude 'ieder voor zich'

AMSTERDAM (ANP) - Banken zullen "ieder voor zich bezien" welke gevolgen de recente rechterlijke uitspraak over de compensatie van slachtoffers van bankfraude heeft voor hun eigen processen en procedures. Dat heeft een woordvoerder van de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) gezegd.

1 uur geleden