Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Einde aan lange zegereeks Schouten in marathonschaatsen

Einde aan lange zegereeks Schouten in marathonschaatsen

HEERENVEEN (ANP) - Aan de ongeslagen status van Irene Schouten op de marathon is na lange tijd een einde gekomen. De drievoudig olympisch kampioene kon in de tiende wedstrijd om de Marathon Cup in Heerenveen niet meedoen om de zege. De schaatsster van AH Zaanlander zat niet bij de kopgroep van elf waaruit na tachtig ronden de winnares kwam.

Schouten, die op 1 januari nog voor de zevende keer de Nederlandse titel op de marathon had veroverd, eindigde als dertiende. Volgens de website schaatspeloton.nl was Schouten sinds 19 oktober 2019 ongeslagen in een marathon waarin zij aan de start kwam.

Ineke Dedden en Arianna Pruisscher ontsnapten in de slotfase uit de kopgroep en Dedden klopte Pruisscher op de streep. Maaike Verweij won daarachter de sprint om de derde plaats en zij behield de leiding in het klassement.

Bij de mannen ging de zege naar Sjoerd den Hertog. Hij won in het oranje pak van de klassementsleider de sprint van een grote kopgroep. Den Hertog verstevigde zodoende ook zijn leidende positie in het klassement van de cup. Harm Visser schaatste naar de tweede plaats, Luc ter Haar werd derde.

Meer uit Sport

Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

42 minuten geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

3 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

6 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

17 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

20 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

21 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

22 uur geleden