Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eijkelkamp terug in technische staf van PSV

Eijkelkamp terug in technische staf van PSV

EINDHOVEN (ANP) - René Eijkelkamp (55) keert terug in de technische staf van de PSV. Interim-trainer Ernest Faber en de clubleiding wilden graag extra 'senioriteit' aan het technisch kader toevoegen. "En daarvan zijn we met René verzekerd", zegt technisch manager John de Jong. "René heeft al vaker in deze rol gefunctioneerd. Naast heel veel ervaring én kennis van zaken, heeft René ook het vermogen om te verbinden. Daarmee is hij van toegevoegde waarde voor ons."

De voormalig spits uit Dalfsen was tussen 2004 en 2006 en tussen 2009 en 2012 assistent-trainer bij de club uit Eindhoven. Midden jaren negentig was Eijkelkamp als voetballer actief voor PSV.

"René kent de club en de cultuur, maar is ook een onafhankelijk denker", aldus Faber. "Hij heeft enorm veel ervaring in de functie die hij nu bij ons gaat bekleden. René zal drie, vier dagen per week bij ons op het veld staan en ik blij dat we ook van zijn input gebruik kunnen maken."

Meer uit Voetbal

PSG-aanvaller Dembélé kan definitief spelen tegen Arsenal

PARIJS (ANP/DPA) - Paris Saint-Germain-aanvaller Ousmane Dembélé is definitief fit genoeg om woensdag te spelen in de tweede halve finale van de Champions League thuis tegen Arsenal. "Hij trainde de afgelopen twee dagen mee, dus hij is beschikbaar", zei coach Luis Enrique op zijn voorbeschouwende persconferentie een dag voor het duel.

1 uur geleden
Arsenal heeft Timber terug voor duel met Paris Saint-Germain

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan woensdag in het duel met Paris Saint-Germain uit de halve finales van de Champions League weer een beroep doen op Jurriën Timber en Riccardo Calafiori. De Nederlandse verdediger ontbrak zaterdag tegen Bournemouth, Arteta hield de reden geheim. Calafiori miste door een knieblessure de afgelopen twaalf duels van de club uit Londen.

2 uur geleden
Aanvaller Engels twee jaar langer bij Heracles

ALMELO (ANP) - Mario Engels voetbalt ook de komende twee seizoenen bij Heracles Almelo. De Eredivisionist meldde dinsdag op de website overeenstemming te hebben bereikt met de 31-jarige Duitse aanvaller, wiens contract deze zomer zou aflopen.

6 uur geleden
Girona maakt einde aan slechte serie met winst op Mallorca

GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.

11 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski terug op de bank voor duel met Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).

20 uur geleden
Makkelie fluit topper tussen Feyenoord en PSV in De Kuip

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

21 uur geleden
Na drie jaar eindelijk Franse excuses voor supporters Liverpool

PARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.

22 uur geleden