Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eigenaar United bemoeit zich niet met toekomst coach Ten Hag

Eigenaar United bemoeit zich niet met toekomst coach Ten Hag

MANCHESTER (ANP) - Jim Ratcliffe gaat niet over de toekomst van trainer Erik ten Hag bij Manchester United. "Ik mag hem graag en ik denk dat hij een goede coach is", zei de mede-eigenaar van de club in gesprek met de BBC. "Maar ik beslis niet over hem."

Volgens Ratcliffe valt Ten Hag onder de dagelijkse leiding van United. "Omar Berrada, CEO en Dan Ashworth zijn pas afgelopen zomer begonnen", doelde hij op de algemeen en sportief directeur van United. "Zij moeten de balans opmaken en verstandige beslissingen nemen die het beste voor onze club zijn. Het is duidelijk dat we nog niet het gewenste niveau hebben."

Ten Hag eindigde vorig seizoen met United als achtste in de Premier League, maar won wel de FA Cup met zijn ploeg. De leiding van United twijfelde over de oud-trainer van Ajax, FC Utrecht, Go Ahead Eagles en het tweede team van Bayern München, maar liet hem uiteindelijk toch een nieuw contract tot medio 2026 ondertekenen.

United staat na zes speelronden dertiende in de Premier League en ontsnapte donderdag in de slotfase aan een nederlaag tegen FC Porto in de Europa League (3-3). De club speelt zondag een uitwedstrijd tegen Aston Villa. Ten Hag kreeg vrijdag op een persconferentie veel vragen over een mogelijk ontslag. "Ik denk niet na over die kwestie, want dat is geen onderwerp", reageerde hij. "We zijn een eenheid, de eigenaren, de clubleiding, het team en de technische staf"

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

31 minuten geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

3 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

5 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

5 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

6 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

8 uur geleden