Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eigenaar United bemoeit zich niet met toekomst coach Ten Hag

Eigenaar United bemoeit zich niet met toekomst coach Ten Hag

MANCHESTER (ANP) - Jim Ratcliffe gaat niet over de toekomst van trainer Erik ten Hag bij Manchester United. "Ik mag hem graag en ik denk dat hij een goede coach is", zei de mede-eigenaar van de club in gesprek met de BBC. "Maar ik beslis niet over hem."

Volgens Ratcliffe valt Ten Hag onder de dagelijkse leiding van United. "Omar Berrada, CEO en Dan Ashworth zijn pas afgelopen zomer begonnen", doelde hij op de algemeen en sportief directeur van United. "Zij moeten de balans opmaken en verstandige beslissingen nemen die het beste voor onze club zijn. Het is duidelijk dat we nog niet het gewenste niveau hebben."

Ten Hag eindigde vorig seizoen met United als achtste in de Premier League, maar won wel de FA Cup met zijn ploeg. De leiding van United twijfelde over de oud-trainer van Ajax, FC Utrecht, Go Ahead Eagles en het tweede team van Bayern München, maar liet hem uiteindelijk toch een nieuw contract tot medio 2026 ondertekenen.

United staat na zes speelronden dertiende in de Premier League en ontsnapte donderdag in de slotfase aan een nederlaag tegen FC Porto in de Europa League (3-3). De club speelt zondag een uitwedstrijd tegen Aston Villa. Ten Hag kreeg vrijdag op een persconferentie veel vragen over een mogelijk ontslag. "Ik denk niet na over die kwestie, want dat is geen onderwerp", reageerde hij. "We zijn een eenheid, de eigenaren, de clubleiding, het team en de technische staf"

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

1 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

3 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

5 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

6 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

7 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

7 uur geleden