Eigenaar Poolse supermarkt Aalsmeer: geen idee wie erachter zit
AALSMEER (ANP) - De eigenaar Mohamad Mahmoed van de Poolse supermarkt in Aalsmeer die afgelopen nacht is uitgebrand, heeft geen die wie erachter de explosie en brand op zijn zaak aan de Ophelialaan. Hij niet zou weten "waarvoor hij bang zou moeten zijn. Ik heb geen vijanden, voel me niet bedreigd", zegt hij tegen het ANP.
Hij kreeg om 03.10 uur een melding van zijn alarmsysteem, keek op de bijbehorende camera, maar alles was zwart. Hij werd gebeld door buren van de winkel en snelde vanuit zijn woonplaats naar de zaak. Ter plekke "zagen we dat alles in de fik stond".
Hij is ongeveer 15 maanden eigenaar van de Poolse supermarkt. Hij heeft geen banden met de zaak in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant), waar afgelopen nacht ook een Poolse supermarkt werd getroffen door een brand na een explosie. Of de incidenten met elkaar te maken hebben is onduidelijk.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Ruim drie maanden na de moord op de 17-jarige Lisa uit Abcoude is er nog weinig te merken van extra maatregelen voor de veiligheid van vrouwen. Gemeenten hadden die toegezegd. Uit een rondgang van het ANP blijkt dat er nog weinig concrete dingen zijn gebeurd.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.
13 uur geledenZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.
16 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.
16 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.
21 uur geledenOEGSTGEEST (ANP) - Acteur en regisseur Paul van Gorcum is op 91-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn secretariaat aan het ANP laten weten. Van Gorcum, vooral bekend van zijn rol als Baron van Neemweggen in de televisieserie Bassie en Adriaan, overleed in Oegstgeest.
21 uur geleden