Eigenaar Poolse supermarkt Aalsmeer: geen idee wie erachter zit
AALSMEER (ANP) - De eigenaar Mohamad Mahmoed van de Poolse supermarkt in Aalsmeer die afgelopen nacht is uitgebrand, heeft geen die wie erachter de explosie en brand op zijn zaak aan de Ophelialaan. Hij niet zou weten "waarvoor hij bang zou moeten zijn. Ik heb geen vijanden, voel me niet bedreigd", zegt hij tegen het ANP.
Hij kreeg om 03.10 uur een melding van zijn alarmsysteem, keek op de bijbehorende camera, maar alles was zwart. Hij werd gebeld door buren van de winkel en snelde vanuit zijn woonplaats naar de zaak. Ter plekke "zagen we dat alles in de fik stond".
Hij is ongeveer 15 maanden eigenaar van de Poolse supermarkt. Hij heeft geen banden met de zaak in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant), waar afgelopen nacht ook een Poolse supermarkt werd getroffen door een brand na een explosie. Of de incidenten met elkaar te maken hebben is onduidelijk.
Meer uit Binnenland
VAALS (ANP) - Bij een schietpartij op de Parklaan in het Limburgse Vaals is een persoon overleden. Dat meldt de politie op X.
40 minuten geledenBIDDINGHUIZEN (ANP) - In Biddinghuizen, in de provincie Flevoland, is vogelgriep vastgesteld op een leghennenbedrijf, meldt het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur in een persbericht. Om de verspreiding van het virus te voorkomen, zijn 55.000 kippen uit voorzorg gedood.
42 minuten geledenTHE BOTTOM (ANP) - De overheid op Saba heeft donderdag om 18.00 uur lokale tijd laten weten dat de zoektocht naar de vermiste Nederlandse wandelaar nog steeds gaande is. Ondanks uitgebreide zoekacties is de man nog niet gevonden.
4 uur geledenSTADSKANAAL (ANP) - In een deel van het Groningse Stadskanaal is donderdagavond een noodverordening ingesteld. In het gebied staan "woningen die betrokken zijn bij een strafrechtelijk onderzoek", meldt de gemeente. Een groep mensen heeft donderdag ruiten ingegooid bij die woningen.
6 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - Ruim honderd demonstranten hebben zich donderdagavond verzameld op een aangewezen locatie in Loosdrecht om te protesteren tegen de opvang van asielzoekers, ziet een ANP-verslaggever. De politie is massaal aanwezig en houdt toezicht. Uit angst voor nieuwe wanordelijkheden heeft de gemeente Wijdemeren beperkingen ingesteld.
8 uur geledenUSHUAIA (ANP/AFP) - Een team Argentijnse wetenschappers reist volgende week naar havenstad Ushuaia om te onderzoeken of het hantavirus daar is. Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius, waar het virus uitbrak, vertrok op 1 april uit die stad.
8 uur geledenSTADSKANAAL (ANP) - Twee vrouwen van 31 en 33 jaar uit de gemeente Stadskanaal zijn donderdagavond door de politie aangehouden. Ze worden verdacht van kindermishandeling en wederrechtelijke vrijheidsberoving, meldt het Openbaar Ministerie.
9 uur geleden