Eigenaar Kroenke niet van plan om Arsenal te verkopen
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-eigenaar Stan Kroenke is niet van zins de club uit de Premier League te verkopen. Zijn Kroenke Sports & Entertainment (KSE) groep heeft de geruchten de kop ingedrukt dat Spotify-oprichter Daniel Ek en enkele Arsenal-iconen de club zouden willen overnemen.
"In de afgelopen dagen hebben we geconstateerd dat er speculaties zijn over een mogelijk overnamebod voor Arsenal. Wij blijven 100 procent toegewijd aan Arsenal en zullen geen aandelen in de club verkopen", meldde KSE in een verklaring. "We hebben geen bod ontvangen en zullen ook geen bod in overweging nemen."
Volgens Engelse media zou Ek, de oprichter van muziekstreamingsdienst Spotify, Arsenal willen overnemen en daarbij samenwerken met drie oud-sterspelers van Arsenal, namelijk Dennis Bergkamp, Thierry Henry en Patrick Vieira.
Kroenke heeft 67 procent van de aandelen in zijn bezit. De Amerikaan kreeg veel kritiek te verduren van supporters en oud-spelers nadat Arsenal zich aanvankelijk had aangesloten bij de plannen voor de Super League. Alle Engelse clubs trokken zich na twee dagen van felle protesten onder vooral de Britse voetbalfans terug uit het project.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
6 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
10 uur geleden