Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eigenaar honkbalclub Chicago Cubs wil Chelsea overnemen

Eigenaar honkbalclub Chicago Cubs wil Chelsea overnemen

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse familie Ricketts, ook eigenaar van honkbalclub Chicago Cubs, wil de Engelse voetbalclub Chelsea kopen. De familie heeft een bod gedaan samen met zakenman Ken Griffin, eigenaar van investeringsfonds Citadel. De Russische Chelsea-eigenaar Roman Abramovitsj heeft gezegd de club te willen verkopen vanwege de oorlog in Oekraïne.

Nog meer dan twintig andere partijen zijn geïnteresseerd in het overnemen van de meest recente winnaar van de Champions League en het WK voor clubs, onder wie de Zwitser Hansjörg Wyss en de Amerikaan Josh Harris.

De familie Ricketts won met de Chicago Cubs in 2016 voor het eerst in meer dan eeuw de World Series. De laatste jaren gaat het wat minder goed. "Als jarenlange uitbaters van een professionele sportclub begrijpen wij het belang van investeren voor succes op het veld, met respect voor de tradities van de club, de fans en de gemeenschap", aldus de familie over de interesse in Chelsea.

Chelsea krijgt steeds meer last van Britse sancties omdat de club nog in handen is van Abramovitsj. Zo mag de club uit Londen geen merchandise en toegangskaarten meer verkopen en moet Chelsea zich aan tal van beperkingen wat betreft uitgaven houden. Spelers vastleggen of contracten verlengen is voorlopig ook niet mogelijk.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

2 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

2 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

2 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

2 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

3 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

3 uur geleden
Supportersvereniging Ajax distantieert zich van vuurwerkacties

AMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.

4 uur geleden