Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eigenaar Daily Mail profiteert van reclame

Eigenaar Daily Mail profiteert van reclame

LONDEN (ANP) - Het Britse mediabedrijf DMGT, die ook de krant Daily Mail in zijn portefeuille heeft, heeft in het afgelopen jaar geprofiteerd van internetreclame. De hogere inkomsten uit digitale advertenties hielpen het concern om de verwachte teruggang in de verspreiding van papieren kranten als bijvoorbeeld Metro goed te maken.

In het bijzonder internetkrant Mail Online deed goede zaken met digitale reclame. Volgens DMGT zorgde dat onderdeel voor "verbetering in de winstgevendheid". DMGT zette in het afgelopen gebroken boekjaar, dat eind september afliep, een hoger bedrijfsresultaat van 145 miljoen pond in de boeken, omgerekend 172 miljoen euro. Op jaarbasis betekende dat een groei van 19 procent.

De opbrengsten dikten met 2 procent aan tot 1,4 miljard pond.

Meer uit Financieel

Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

3 uur geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

5 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

7 uur geleden
Luchtvaartautoriteit EU adviseert niet boven Iran te vliegen

KEULEN (ANP/RTR) - De Europese luchtvaartautoriteit EASA heeft Europese luchtvaartmaatschappijen opgeroepen het luchtruim van Iran te mijden. De EASA kwam vrijdag met dit advies vanwege de aanhoudende spanningen en dreigingen van de Amerikaanse president Donald Trump met militaire acties in Iran.

7 uur geleden
Europarlement overweegt steun handelsdeal te linken aan Groenland

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Europees Parlement overweegt de goedkeuring van het handelsakkoord met de Verenigde Staten te koppelen aan het terugtrekken van Donald Trumps bedreiging om Groenland over te nemen. De overeenkomst die de Europese Commissie en de VS afgelopen zomer sloten, moet nog worden goedgekeurd door het Europees Parlement.

8 uur geleden
Megatunnel Duitsland en Denemarken op zijn vroegst in 2031 klaar

KIEL (ANP/DPA) - De bouw van de Fehmarnbelttunnel loopt opnieuw vertraging op. De projectontwikkelaar verwacht dat de tunnel tussen het Duitse eiland Fehmarn en het Deense eiland Lolland niet voor 2031 af is. De tunnel moest oorspronkelijk in 2024 klaar zijn en kost miljarden euro's.

9 uur geleden
AEX eindigt licht lager na opmars tot boven de 1000 punten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de beurs in Amsterdam is vrijdag iets lager gesloten. Beleggers waren terughoudender, nadat de hoofdindex donderdag een opmars maakte en voor het eerst de mijlpaal van 1000 punten bereikte.

9 uur geleden