Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste zege tennisster Williams op top 20-speelster in vier jaar

Eerste zege tennisster Williams op top 20-speelster in vier jaar

CINCINNATI (ANP) - Tennisster Venus Williams heeft op het grote WTA-toernooi van Cincinnati haar eerste overwinning op een speelster uit de mondiale top 20 in vier jaar tijd geboekt. De 43-jarige Amerikaanse versloeg in de eerste ronde Veronika Koedermetova uit Rusland met 6-4 7-5.

Williams, die met een wildcard was toegelaten tot het toernooi, toonde de nodige veerkracht in Ohio. De 7-voudig grandslamkampioene keek in de eerste set tegen een 1-4-achterstand aan, maar draaide de wedstrijd om met drie breaks. Ook in de tweede set nam Koedermetova, de nummer 16 van de wereld, een ruime voorsprong van 0-4. Williams herpakte zich opnieuw en won vanaf 1-5 zes games op rij.

"Ik hou van dit spel, het is wat ik doe", zei Williams na afloop. "De afgelopen jaren waren moeilijk qua blessures, maar ik wil spelen, sterk zijn en mezelf kunnen zijn. Dat is het belangrijkste voor mij."

Nieuwe comeback

Williams maakte in juni op het grastoernooi van Rosmalen een nieuwe comeback op de baan na een afwezigheid van zes maanden. Sindsdien speelde de huidige nummer 533 van de wereld onder meer met een wildcard op Wimbledon, waar ze in de eerste ronde verloor van Elina Svitolina uit Oekraïne.

Williams treft in de tweede ronde van het toernooi in Cincinnati de winnares van de wedstrijd tussen de Chinese Qinwen Zheng en de Belarussische Aljaksandra Sasnovitsj.

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

2 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

8 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

10 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

11 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

11 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

11 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

11 uur geleden