Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste zege Los Angeles Lakers zonder geblesseerde James

Eerste zege Los Angeles Lakers zonder geblesseerde James

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen het toch ook zonder LeBron James. Na vier nederlagen op rij boekte de kampioen van de NBA tegen Cleveland Cavaliers eindelijk weer een overwinning: 100-86. De 36-jarige James liep vorige week een enkelblessure op in het duel met Atlanta Hawks en staat voor onbepaalde tijd aan de kant.

De Lakers verloren het duel met de Hawks, waarin James in het tweede kwart zijn rechterenkel verstuikte. Zonder de Amerikaanse topbasketballer moest de ploeg uit LA het daarna ook afleggen tegen Phoenix Suns, New Orleans Pelicans en Philadelphia 76ers. Tegen de Cavaliers, de oude club van James, slaagden de Lakers er eindelijk in het gemis van hun leider op te vangen. Montrezl Harrell was de topscorer met 27 punten. De Lakers staan nu met 29 overwinningen tegenover 17 nederlagen op de vierde plaats in het westen.

Koploper Utah Jazz boekte tegen Memphiz Grizzlies de 33e zege van het seizoen tegen: 117-114. Donovan Mitchell gooide 35 punten bij elkaar. James Harden leidde Brooklyn Nets met 44 punten naar een overwinning op Detroit Pistons (113-111). De Nets staan tweede in het oosten.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

1 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

4 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

5 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

5 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

6 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

8 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

10 uur geleden