Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste zege in ruim twee maanden voor sc Heerenveen in Eredivisie

Eerste zege in ruim twee maanden voor sc Heerenveen in Eredivisie

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft na ruim twee maanden weer een overwinning in de Eredivisie behaald. De Friezen versloegen Heracles Almelo met ruime cijfers: 3-0.

Met de zege neemt de druk op Kees van Wonderen wat af. De trainer zei vrijdag dat het wat hem betreft "twee voor twaalf" is bij de club en dat resultaten snel nodig zijn.

Tegen Heracles nam Heerenveen vanaf het begin het initiatief. Doelman Michael Brouwer redde in de 5e minuut op een kopbal van Luuk Brouwers. Kort daarna was het alsnog raak. Osame Sahraoui draaide met een goede beweging weg bij verdediger Navajo Bakboord en schoot met links in de verre hoek raak (1-0).

Brouwers

Brouwers verdubbelde halverwege de eerste helft de voorsprong met een fraai afstandsschot. De middenvelder bepaalde in de 73e minuut ook de eindstand. Op aangeven van Mats Köhlert schoot Brouwers via de onderkant van de lat raak: 3-0.

Bij Heracles speelde Justin Hoogma zijn honderdste wedstrijd in de Eredivisie. Zijn vader Nico-Jan Hoogma, directeur bij Heracles, kwam tot 217 duels.

Heerenveen, dat 20 augustus bij FC Utrecht voor het laatst won, heeft na tien duels 10 punten en staat elfde. Heracles is achtste met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

4 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

4 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

5 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

5 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

18 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

18 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

19 uur geleden