Eerste WTA-titel voor Chinese Wang in eigen land
GUANGZHOU (ANP) - De Chinese tennisster Wang Xiyu heeft voor eigen publiek in Guangzhou haar eerste WTA-titel veroverd. De nummer 88 van de wereld versloeg in de finale de als eerste geplaatste Poolse Magda Linette met 6-0 6-2.
De 31-jarige Linette staat 61 plaatsen hoger op de wereldranglijst dan de 22-jarige Wang. Maar ze kreeg geen grip op het spel van haar tegenstandster.
Wang was emotioneel na haar toernooizege. "Dit is heel speciaal. Sinds ik begon met tennissen heb ik altijd een titel willen halen. Mijn droom is uitgekomen. Ik hoop dit ook op grotere toernooien te bereiken."
Guangzhou organiseerde het eerste vrouwentoernooi in China sinds 2019. Mede vanwege de coronapandemie werden toernooien de afgelopen jaren geschrapt.
Meer uit Sport
AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft nog problemen met het hobbelige asfalt op het circuit van Austin, maar de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 was niet ontevreden over zijn resultaten in de vrije trainingen bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De coureur van Red Bull reed de tweede tijd in de eerste training en de derde in de tweede sessie.
4 uur geledenPHILLIP ISLAND (ANP) - MotoGP-coureur Jorge Martín heeft zijn pols gebroken tijdens de sprintrace bij de Grote Prijs van Australië. De Spaanse wegracer kan zodoende zondag niet meedoen aan de hoofdrace.
4 uur geledenMILWAUKEE (ANP) - De honkballers van Milwaukee Brewers hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag het eerste duel in de World Series gewonnen. De Brewers trokken in het American Family Field van Milwaukee met 3-2 de winst op de Tampa Bay Rays naar zich toe.
5 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: meer tijden en stand
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) is met een totaal van 52,866 punten elfde geworden in de meerkampfinale bij de WK in Rotterdam. Het goud ging naar de Amerikaanse Skye Blakely, die 55,733 punten bij elkaar turnde.
15 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van de Verenigde Staten de tweede tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen moest op het Circuit of the Americas 0,084 seconde toegeven op de beste tijd van de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari.
16 uur geledenSÖLDEN (ANP) - Skiester Mikaela Shiffrin wil zich in het komende seizoen niet alleen op de slalom richten, maar ook meer aandacht besteden aan de reuzenslalom en de super-G. Dat zei de 31-jarige Amerikaanse aan de vooravond van de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in het Oostenrijkse Sölden. Daar staat dit weekend een reuzenslalom op het programma.
17 uur geleden