Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste wereldbekerzege voor Leerdam op 1000 meter

Eerste wereldbekerzege voor Leerdam op 1000 meter

HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerfinale in Heerenveen goud gewonnen op de 1000 meter. De 21-jarige sprintster van Team Reggeborgh zegevierde met een tijd van 1.13,69. Het is haar eerste medaille ooit in het wereldbekercircuit.

De Amerikaanse Brittany Bowe kon in de laatste rit niet onder de leidende tijd van de Westlandse duiken en eindigde in 1.13,98 als tweede. De Japanse Miho Takagi pakte brons met 1.13,99.

Leerdam veroverde eerder dit seizoen achtereenvolgens de Nederlandse titel, de Europese titel en de wereldtitel op de 1000 meter. Bij de WK sprint vorig weekeinde in Hamar, gewonnen door Takagi, eindigde ze als vijfde.

Meer uit Sport

Zitskiër Kampschreur na twee keer goud onderuit op reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.

13 minuten geleden
Tennisster Hartono (29) beëindigt carrière

MEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.

15 minuten geleden
Verstappen ontevreden na kwalificatie sprintrace en training

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.

45 minuten geleden
Russell op poleposition in sprintrace China, Verstappen achtste

SHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.

1 uur geleden
Alcaraz voor vijfde jaar op rij naar halve finale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.

2 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd in vrije training GP China

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.

5 uur geleden
Nederlandse darters opnieuw vroeg uitgeschakeld in Premier League

NOTTINGHAM (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn opnieuw vroegtijdig uitgeschakeld in de Premier League Darts. In Nottingham kwamen de Nederlanders, net als vorige week in Cardiff, niet verder dan de kwartfinales.

13 uur geleden