Eerste voetbalduel in Duitsland nu alweer afgelast om corona
DRESDEN (ANP/DPA) - Een week voor de beoogde hervatting van de voetbalcompetities in de eerste en tweede Bundesliga in Duitsland is het eerste duel alweer afgelast vanwege het coronavirus. Bij Dynamo Dresden zijn in de A-selectie twee nieuwe besmettingsgevallen geconstateerd. Daardoor moeten de complete spelersgroep, alle stafleden en andere begeleiders de komende twee weken in een geïsoleerde thuissituatie verblijven. Onder meer groepstrainingen zijn daardoor onmogelijk.
Het uitduel met Hannover 96 kan op 17 mei sowieso niet doorgaan. Ook de thuiswedstrijd een week later tegen SpVgg Greuther Fürth zal waarschijnlijk uitgesteld moeten worden.
Dynamo Dresden staat in de tweede Bundesliga op de laatste plaats. De Duitse club was afgelopen donderdag weer begonnen met de groepstraining. Een paar dagen eerder meldde Dynamo Dresden al het eerste, nieuwe coronageval in de selectie.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
13 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
20 uur geleden