Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft het WTA-toernooi van Auckland op haar naam gebracht. Het betekende voor de 38-jarige Amerikaanse haar eerste titel sinds de Australian Open van 2017. Ze versloeg in Nieuw-Zeeland haar landgenote Jessica Pegula in de finale met 6-3 6-4. Al het prijzengeld dat Williams in Auckland verdiende, doneert ze aan de hulporganisaties voor de bosbranden in Australië.

Williams, die in 1999 haar eerste toernooizege boekte op de WTA Tour, heeft nu 73 titels op haar erelijst staan. De Amerikaanse veroverde in Auckland haar eerste titel als moeder. Kort na de gewonnen Australian Open van 2017 onthulde Williams dat ze zwanger was. Nadat ze was bevallen van een dochter keerde Williams terug op de baan. Ze haalde finales, onder meer twee keer op zowel Wimbledon als de US Open, maar steeds greep ze naast de titel.

In Auckland was het wel eindelijk raak voor de winnares van 23 grandslamtitels. Ze poseerde na afloop trots met de beker in haar ene arm en dochter Alexis Olympia op de andere arm. "Het voelt goed om weer te winnen, het was lang geleden", zei Williams. "Ik voel me gezegend en gelukkig dat ik gezond ben en hier sta te tennissen. Ik doe dit al zo lang, ik heb heel veel meegemaakt, maar ik ben nog steeds blij dat ik iets doe waar ik van houd."

Williams greep met haar Deense partner Caroline Wozniacki wel naast de dubbeltitel. Het Amerikaanse duo Asia Muhammad en Taylor Townsend was met 6-4 6-4 te sterk voor de twee vriendinnen. "Bedankt dat je met me wilde dubbelen, Serena", zei Wozniacki, die op de Australian Open afscheid neemt. "We hebben veel lol gehad. Het enige wat ik jammer vind, is dat we dit niet eerder hebben gedaan."

Meer uit Sport

Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

56 minuten geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

7 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

17 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

19 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

19 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

20 uur geleden
Chapple vijfde in finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.

21 uur geleden