Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft het WTA-toernooi van Auckland op haar naam gebracht. Het betekende voor de 38-jarige Amerikaanse haar eerste titel sinds de Australian Open van 2017. Ze versloeg in Nieuw-Zeeland haar landgenote Jessica Pegula in de finale met 6-3 6-4. Al het prijzengeld dat Williams in Auckland verdiende, doneert ze aan de hulporganisaties voor de bosbranden in Australië.

Williams, die in 1999 haar eerste toernooizege boekte op de WTA Tour, heeft nu 73 titels op haar erelijst staan. De Amerikaanse veroverde in Auckland haar eerste titel als moeder. Kort na de gewonnen Australian Open van 2017 onthulde Williams dat ze zwanger was. Nadat ze was bevallen van een dochter keerde Williams terug op de baan. Ze haalde finales, onder meer twee keer op zowel Wimbledon als de US Open, maar steeds greep ze naast de titel.

In Auckland was het wel eindelijk raak voor de winnares van 23 grandslamtitels. Ze poseerde na afloop trots met de beker in haar ene arm en dochter Alexis Olympia op de andere arm. "Het voelt goed om weer te winnen, het was lang geleden", zei Williams. "Ik voel me gezegend en gelukkig dat ik gezond ben en hier sta te tennissen. Ik doe dit al zo lang, ik heb heel veel meegemaakt, maar ik ben nog steeds blij dat ik iets doe waar ik van houd."

Williams greep met haar Deense partner Caroline Wozniacki wel naast de dubbeltitel. Het Amerikaanse duo Asia Muhammad en Taylor Townsend was met 6-4 6-4 te sterk voor de twee vriendinnen. "Bedankt dat je met me wilde dubbelen, Serena", zei Wozniacki, die op de Australian Open afscheid neemt. "We hebben veel lol gehad. Het enige wat ik jammer vind, is dat we dit niet eerder hebben gedaan."

Meer uit Sport

Zhao Xintong eerste Chinese wereldkampioen snooker

SHEFFIELD (ANP) - Zhao Xintong heeft als eerste Chinees de wereldtitel snooker veroverd. De 28-jarige qualifier versloeg in de finale in Sheffield drievoudig wereldkampioen Mark Williams uit Wales met 18-12.

10 uur geleden
Oud-ritwinnaar Van der Hoorn voor de tweede keer aan start Giro

TOURNAI (ANP/BELGA) - Wielrenner Taco van der Hoorn staat vrijdag voor de tweede keer in zijn carrière aan de start van de Giro d'Italia. De 31-jarige Nederlander van Intermarché-Wanty won een etappe tijdens zijn enige andere deelname in 2021.

11 uur geleden
Teambaas Stella ziet grootste winst McLaren in 'bandenmagie'

MIAMI (ANP) - McLaren haalt groot voordeel uit de manier waarop het slijtage en oververhitting van de banden tegengaat. Dat zei teambaas Andrea Stella na de Grote Prijs van Miami, waarin de coureurs Oscar Piastri en Lando Norris een klasse apart waren. "Ik had wel verwacht dat we zouden profiteren van ons bandenmanagement, maar niet dat het verschil zo groot zou zijn. Dat heeft me wel verbaasd", aldus Stella op de website van de Formule 1.

11 uur geleden
Wielrenster Vos wint tweede etappe Vuelta Femenina

SANT BOI DE LLOBREGAT (ANP) - De Nederlandse wielrenster Marianne Vos heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De 37-jarige renster van Team Visma - Lease a Bike was na 99 kilometer tussen Molins de Rei en Sant Boi de Llobregat de snelste in de massasprint.

14 uur geleden
Sinner keert op masterstoernooi Rome terug na dopingschorsing

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner maakt met een bye in de eerste ronde van het masterstoernooi van Rome zijn rentree. De 23-jarige Italiaan, wiens dopingschorsing van drie maanden op 5 mei afliep, treft in de tweede ronde de winnaar van de partij tussen de Argentijn Mariano Navone en Federico Cina uit Italië.

17 uur geleden
Ayuso met sterke ploeg van UAE Team Emirates naar Giro

DUBAI (ANP) - Wielrenner Juan Ayuso krijgt bij UAE Team Emirates een sterk team mee in de Giro d'Italia. De 22-jarige Spanjaard is bij afwezigheid van wereldkampioen Tadej Pogacar, die de Ronde van Italië vorig jaar won, de kopman.

18 uur geleden
Griekspoor zakt plaats op wereldranglijst, Ruud stijgt flink

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor is één plaats gezakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland staat nu op de 35e positie van de mondiale tennisladder. Griekspoor werd in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid uitgeschakeld door de latere finalist Jack Draper uit Groot-Brittannië.

20 uur geleden