Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft het WTA-toernooi van Auckland op haar naam gebracht. Het betekende voor de 38-jarige Amerikaanse haar eerste titel sinds de Australian Open van 2017. Ze versloeg in Nieuw-Zeeland haar landgenote Jessica Pegula in de finale met 6-3 6-4. Al het prijzengeld dat Williams in Auckland verdiende, doneert ze aan de hulporganisaties voor de bosbranden in Australië.

Williams, die in 1999 haar eerste toernooizege boekte op de WTA Tour, heeft nu 73 titels op haar erelijst staan. De Amerikaanse veroverde in Auckland haar eerste titel als moeder. Kort na de gewonnen Australian Open van 2017 onthulde Williams dat ze zwanger was. Nadat ze was bevallen van een dochter keerde Williams terug op de baan. Ze haalde finales, onder meer twee keer op zowel Wimbledon als de US Open, maar steeds greep ze naast de titel.

In Auckland was het wel eindelijk raak voor de winnares van 23 grandslamtitels. Ze poseerde na afloop trots met de beker in haar ene arm en dochter Alexis Olympia op de andere arm. "Het voelt goed om weer te winnen, het was lang geleden", zei Williams. "Ik voel me gezegend en gelukkig dat ik gezond ben en hier sta te tennissen. Ik doe dit al zo lang, ik heb heel veel meegemaakt, maar ik ben nog steeds blij dat ik iets doe waar ik van houd."

Williams greep met haar Deense partner Caroline Wozniacki wel naast de dubbeltitel. Het Amerikaanse duo Asia Muhammad en Taylor Townsend was met 6-4 6-4 te sterk voor de twee vriendinnen. "Bedankt dat je met me wilde dubbelen, Serena", zei Wozniacki, die op de Australian Open afscheid neemt. "We hebben veel lol gehad. Het enige wat ik jammer vind, is dat we dit niet eerder hebben gedaan."

Meer uit Sport

Van der Poel overtuigt in veldrit Antwerpen bij rentree Van Aert

ANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.

4 uur geleden
Brand wint ook wereldbeker veldrijden in Antwerpen

ANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.

6 uur geleden
Vechtsporter De Ridder treft in maart in UFC Braziliaan Borralho

BREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.

9 uur geleden
Anthony Joshua slaat Jake Paul knock-out in zesde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.

11 uur geleden
Tennisser Wawrinka kondigt einde carrière aan

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."

1 dag geleden
Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

1 dag geleden
Skeletonster Bos achtste bij wereldbekerwedstrijd in Letland

SIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.

1 dag geleden