Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

Eerste titel voor tennisster Williams in 3 jaar

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft het WTA-toernooi van Auckland op haar naam gebracht. Het betekende voor de 38-jarige Amerikaanse haar eerste titel sinds de Australian Open van 2017. Ze versloeg in Nieuw-Zeeland haar landgenote Jessica Pegula in de finale met 6-3 6-4. Al het prijzengeld dat Williams in Auckland verdiende, doneert ze aan de hulporganisaties voor de bosbranden in Australië.

Williams, die in 1999 haar eerste toernooizege boekte op de WTA Tour, heeft nu 73 titels op haar erelijst staan. De Amerikaanse veroverde in Auckland haar eerste titel als moeder. Kort na de gewonnen Australian Open van 2017 onthulde Williams dat ze zwanger was. Nadat ze was bevallen van een dochter keerde Williams terug op de baan. Ze haalde finales, onder meer twee keer op zowel Wimbledon als de US Open, maar steeds greep ze naast de titel.

In Auckland was het wel eindelijk raak voor de winnares van 23 grandslamtitels. Ze poseerde na afloop trots met de beker in haar ene arm en dochter Alexis Olympia op de andere arm. "Het voelt goed om weer te winnen, het was lang geleden", zei Williams. "Ik voel me gezegend en gelukkig dat ik gezond ben en hier sta te tennissen. Ik doe dit al zo lang, ik heb heel veel meegemaakt, maar ik ben nog steeds blij dat ik iets doe waar ik van houd."

Williams greep met haar Deense partner Caroline Wozniacki wel naast de dubbeltitel. Het Amerikaanse duo Asia Muhammad en Taylor Townsend was met 6-4 6-4 te sterk voor de twee vriendinnen. "Bedankt dat je met me wilde dubbelen, Serena", zei Wozniacki, die op de Australian Open afscheid neemt. "We hebben veel lol gehad. Het enige wat ik jammer vind, is dat we dit niet eerder hebben gedaan."

Meer uit Sport

Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

45 minuten geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

11 uur geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

22 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) wint Waalse Pijl bij zijn debuut

HOEI (ANP) - Het wielertalent Paul Seixas heeft bij zijn eerste deelname de 90e editie van de Waalse Pijl op zijn naam geschreven. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM kwam na 200 kilometer als eerste aan op de Muur van Hoei, voor de Zwitser Mauro Schmid en de Brit Ben Tulett.

1 dag geleden
Noorse schaatser Magnussen tekent bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - De Noorse schaatser Bjørn Magnussen heeft voor een jaar getekend bij Team Essent, de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie. De 28-jarige Magnussen beleefde afgelopen seizoen zijn beste tot nu toe met de 6e plaats op de WK sprint, 13e op de olympische 500 meter en 21e op de 1000 meter in Milaan.

1 dag geleden
Venus Williams verliest van Spaanse Quevedo bij rentree op gravel

MADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.

1 dag geleden
Schulting blijft langebaanschaatsen bij Team Essent

DEN BOSCH (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar contract bij Team Essent met twee jaar verlengd en vervolgt daarmee haar carrière in het langebaanschaatsen. De 28-jarige Groningse blijft tot medio 2028 verbonden aan de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie.

2 dagen geleden